Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seçkin Piriler: Kaan’ın orta yaş bunalımı sıktı
Seçkin Piriler: Kaan’ın orta yaş bunalımı sıktı
Seçkin Piriler, eski eşi Kaan Tangöze’nin kendisini aldattığı Kıvılcım Ural’la ilgili resminin altına yorum yapanlara ateş püskürdü Tangöze'nin orta yaş bunalımından sıkıldığını itiraf etti.
Magazin 15 Haziran 2016 - 11:22

Seçkin Piriler, eski eşi Kaan Tangöze hakkında ilk defa şaşırtıcı sözler söyledi. Tangöze’nin en güzel yıllarının kendisiyle geçtiğini söyleyen Piriler, “Kaan’ın yaş bunalımlarıyla ilgilenmekten sıkılmıştım zaten” açıklamasını yaptı.

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'den mart ayında boşanan Seçkin Piriler, sosyal medya hesabında eski eşi ve eşinin sevgilisi Kıvılcım Ural ile ilgili yorum yapanlara sitem etti.

Kıvılcım Ural'la aşk yaşayan Tangöze için Piriler, “Kaan'la harika bir 10 sene yaşadım. Artık benim hayallerim başka. İnanın ki Kaan umurumda bile değil. Onun en güzel döneminde ben yanındaydım. O da bana çok aşık olmuş ki iki çocuk yapmış. Düşünün ki yıllarca kimseyle evlenmek bile istememiş ve bir daha da asla evlenmez. Bir de onun orta yaş bunalımlarıyla ilgilenmekten sıkılmıştım zaten” diye konuştu.