Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Akgül: Evlilik kurumuna inanıyorum, yine evlenirim
Seda Akgül: Evlilik kurumuna inanıyorum, yine evlenirim
Nişantaşı'nda görüntülenen sunucu Seda Akgül, evlilik üzerine çarpıcı açıklamalar yaptı. Evlilik kurumuna inandığını söyleyen Akgül, yeniden evlenebileceğinin sinyallerini verdi.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 13 Kasım 2016 - 15:13

Nişantaşı’nda köpeğiyle bir kafede objektiflere takılan Seda Akgül, Avram Habib’ten boşanmasının üstünden 4 ay geçtikten sonra, evliliğe dair çarpıcı açıklamalarda bulundu ve yeniden evlenebileceğinin sinyallerini verdi.

“Ben evliliği ciddiye alıyorum, yine evlenirim çünkü o kuruma inanıyorum. Ben söze inanırım. Sözün altına imzamı atarım. Hatam varsa konuşsunlar ki Allah’a çok şükür konuşacakları bir şey yok” diye konuşan Akgül, aldatılmanın kendisine göre fiziksel olmadığını ancak bu durumu hiç beklemediğini ifade  ederek, açıklamasına şöyle devam etti:

“Hiç beklemezdim aldatılmayı. Saygısızlık olarak gördüm. Fiziksel değildir aldatma bana göre. Yani eşine saygı duymaman, başkalarını ona güldürmek ‘Bak bir haftalık evli adam, karısı da güzel, ünlü ama adamı çağırınca nasıl benle buluşmaya geliyor’ diye başka kadınları, evli kadınları havalara sokmak hiçbir eşe yakışmaz” sözlerini kullandı.

sedaic

“EVLENMEDEN ÖNCE SÖZLEŞME YAPTIM”

Şöhretsiz biriyle de evlenebileceğini, paraya pula bakmadığını söyleyen Akgül, eski eşi Avram Habib’le evlenmeden önce mal sözleşmesi yaptığını da ifade edip sözlerini şöyle sürdürdü:  “Hiç fark etmez, seveyim iyi insan olsun yeter. Paraya pula bakmadım. Bir önceki evliliğimde eşimle benim evimde oturduk, eşyalarımızı değiştirmedik. Para birlikte kazanılır, kaybedilir. Zaten ben evlenmeden önce mal ayrımı da yapmıştım”

“DİĞER PROGRAMLAR BİZİM KALİTEMİZDE DEĞİL”

Ekranlardaki diğer evlilik programlarında pazarlık yapıldığını belirtip bu duruma “Marketten domates mi alıyoruz” diyerek tepki gösteren Seda Akgül, konu hakkındaki soruları “Bana benzer sunucular da var. Diğer programlar bizimkinin kalitesinde değiller. Bizimkisi resmen antropolojik deney gibi. Diğer evlilik programları bence çok pazarlık üzerine dönüyor ve bu hiç hoşuma gitmiyor. Bizimki sosyal ve gerçekçi” diye cevapladı.

“ORTA YAŞLILAR BİLE TEK KADINLA YETİNMİYOR”

Akgül, günümüzdeki kadın erkek ilişkilerinin çok bozulduğunu, saygının kalmadığını belirtip “Gençleri görüyorum bazen üzülüyorum, bazen şaşırıyorum. Kadın erkek ilişkileri çok hızlı, saygı yok. Bir de Türkiye modernleşirken dejenere oldu. O sınırı bulmadık. Bizim zamanımızda erkekler elimizi tutmak için üç ay heyecanla titrerdi. Şimdi 30 dakikada bir kızla beraber oldukları için kıymet bilmiyorlar. Halbuki bütün Avrupa Amerika tek eşliliğe döndü. Bizde orta yaşlılar bile şimdi tek kadınla yetinmiyor” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERSeda Akgül'den sert açıklamalarSeda Akgül’den sert açıklamalar

Son güncelleme: 16:01 - 13.11.2016