Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Akgül’den boşanmasıyla ilgili şok sözler
Seda Akgül’den boşanmasıyla ilgili şok sözler
Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken ünlü sunucu Seda Akgül, boşanmasının ardındaki gerçekleri katıldığı programda anlattı.
Magazin 20 Eylül 2016 - 12:32

Seda Akgül Renkli Sayfalar’a konuk oldu 4 ay süren evliliğiyle ilgili şoke eden açıklamalar yaptı. Seda Akgül, aslında evliliğin birinci haftasında bitmesi gerektiğini söyledi.

“Birinci hafta eşim eski sevgilisiyle buluştu, yemek yedi. O hanım da evli. Daha ben bir haftalık gelindim, işteyim” diyerek programın sunucularını şaşırttı. Sunucular Akgül’ün duruma tepkisini ve nasıl öğrendiğini sorunca ise ünlü sunucu, durumu kendisine eski eşinin yemek masasında anlattığını ve kendisinin de tepkisiz kalarak, “brokoline limon ister misin?” dediğini açıkladı.

Akgül, ayrıca eski eşinin kendisine ‘çirkin’ dediğini de sözlerine ekledi.

 

“HAYATIMA GİREN EN ÇİRKİN KADINSIN”

“Keşke daha düzgün ayrılsaydık” diyen Akgül, sözlerine şöyle devam etti:

“Bana, ‘zayıfla’ diye baskı yapıyordu. Zayıfladıktan sonra, zayıfladın da ne oldu, hayatıma giren en çirkin kadınsın, benim 55 yaşındaki sevgilim sana 5 basar dedi.”

Son güncelleme: 13:24 - 20.09.2016