Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Sayan RTÜK’e bu sözlerle hak verdi
Seda Sayan RTÜK’e bu sözlerle hak verdi
Seda Sayan sevgilisi Erkan Çelik ve ailesiyle klasikleşen pazar kahvaltısı için Ulus Bodrum Mantı'daydı.
Magazin 1 Mart 2016 - 07:41

SOZCU / Tarkan ABDULLAHOĞLU

Başarılı isim Seda Sayan son günlerde RTÜK’ün evlilik programlarına karşı yaptığı çıkışın haklı olduğunu savundu. Kurumun, izdivaç programlarının toplumun genel ahlak yapısını bozduğu şeklindeki açıklamalarına hak verdiğini söyleyen ünlü sunucu, artık daha dikkatli olacaklarını belirtti. RTÜK’ün evlilik programlarını bitirilmesi için tavsiyede bulunmadığını ifade eden Seda Sayan, başka kanallarda izdivaç programı yapan meslektaşlarına da çağrı yaparak “Kurum, bitirilsin demedi daha dikkatli olmamızı, daha aile kurumuna önem vermemizi istedi. Biz de ona dikkat edeceğiz. Bizden istediklerine elimizden geldiğince uymaya çalışıyoruz ve RTÜK’e hak da veriyoruz. Bütün evlilik programları yapanlar gerekli hassasiyeti göstermek zorundalar” dedi.

Foto: Magazin arşiv OĞULCAN OYUNCU OLMASIN

Seda Sayan oğlu Oğulcan Engin’le birlikte oynadıkları pizza reklam filminin beğenildiğini, ancak oğlunun oyuncu olmasını istemediğini sözlerine ekledi. Oğulcan’a birçok diziden teklif geldiğini ancak kendisinin buna karşı çıktığını söyleyen Sayan “Oğulcan’ı dizilerden istiyorlar ama ben şimdilik izin vermiyorum. Zor olduğundan değil işini yapsın o kadar okudu, diplomasının hakkını versin” diye konuştu.