Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Sayan ve sevgilisi Egemen Bağış’ın iftarında boy gösterdi
Seda Sayan ve sevgilisi Egemen Bağış’ın iftarında boy gösterdi
Geçtiğimiz akşam Okmeydanı Darulaceze'nin bahçesinde Eski Bakan Egemen Bağış ve eşi Beyhan Bağış'ın düzenlemiş olduğu iftar yemeğine çok sayıda davetli katıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 24 Haziran 2016 - 09:51

İftar yemeğinde İbrahim Kutluay, Demet Kutluay, Seda Sayan sevgilisi Erkan Çelik ve Feryal Gülman gibi isimlerde Bağış ailesini yalnız bırakmayan isimler arasındaydı.Organizasyon’da Egemen ve Beyhan Bağış çifti gelen misafirleri kapıda karşılayarak, tek tek tokalaştı.

egemen-bagis

BÜYÜKLERİMİZİ ZİYARETE GELDİK

İftar yemeği öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Egemen Bağış, ” 12 senedir burada her sene iftarımızı veririz. Buranın önemi bizim için çok faza , hem iftar yapıyoruz hem büyüklerimiz ile vakit geçiriyoruz.

feryal-gulman

Davetimize katılan herkese teşekkür ediyorum”dedi. Davete katılan dikkat çekici isimler arasında Feryal Gülman ve Demet- İbrahim Kutluay çifti de vardı.

ibrahim-kutluay-sli

ÖZEL HAYAT SORMAYIN

İlişkilerinin her anında gündemden düşmeyen Seda Sayan ve Erkan Çelik ikilisi yemek öncesi özel sorular almamak için gazeteciler ile pazarlık yaptı.

seda-sayan-55

İftar yemeği için ise ” Egemen bey Beyhan hanıma teşekkür ediyoruz böyle anlamlı bir yerde iftar yemeklerini düzenledikleri için, bizi soracak olursanız ,biz gayet iyiyiz her şey yolunda” dedi.

Son güncelleme: 12:28 - 24.06.2016