Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şehrin yeni mekanı: Laila
Şehrin yeni mekanı: Laila
Geçmiş yılların favori mekanı Laila, Suadiye’de kapılarını tekrar açtı.
Yaşam 24 Kasım 2016 - 13:59

Yemek bloggerı Cem Karakuş, yeni mekanları ve yeni lezzetleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor! 2000 yılında Ortaköy'de başlayan Laila efsanesi o dönemde çok kısa bir sürede gece hayatının nabzını tutan bir marka haline gelmişti. 15 yıl öncesindeki eğlence hayatı, yeme içme kültürü değişti, ama Laila markası hep akıllarda kaldı.

Şefik Öztek ve Laila ismini birbirinden ayrı düşünemeyiz herhalde. Şimdi ise İstanbul Anadolu Yakası'ndaki kocaman bir eksiği doldurmak için kolları sıvadı Şefik Öztek ve markasını “Günaydın Gece” sloganı ile Suadiye'ye taşıdı.

lailaic

11 Kasım Cuma günü kapılarını açan Laila Suadiye 500 kişilik bir mekan. Önünde dev otoparkı ve vale hizmeti ile ulaşımı kolay, merkezi bir lokasyonda olan Laila Anadolu Yakası'na kısa sürede damga vuracak gibi gözüküyor.

Laila başlangıçta sadece Cuma ve Cumartesi geceleri 23:00-04:00 arasında hizmet verirken kaliteli gece hayatının yönünü Anadolu Yakası'na doğru taşımayı hedefliyor. Laila müzik repertuarının %70-%80 Türkçe parçalardan oluşturuyor. Bu sayede Laila müşterileri dans etmenin yanı sıra en popüler Türkçe şarkılara da eşlik ederek eğlencenin ritmini biraz daha yukarı taşınmasına yardımcı olacaklar.

Yaşam 24 Kasım 2016 - 13:59