Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selda Topal, arkadaşı Tuğba Şahin için bebek partisi düzenledi
Selda Topal, arkadaşı Tuğba Şahin için bebek partisi düzenledi
Futbolcu Nuri Şahin’in eşi Tuğba’ya başka bir futbolcu Mehmet Topal’ın eşi Selda’dan büyük bebek partisi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 19 Mayıs 2016 - 12:34

Kariyerini Almanya'nın Borussia Dortmund takımında sürdüren milli futbolcumuz Nuri Şahin, ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. Ünlü futbolcunun eşi Tuğba Şahin, 6 aylık hamile… Bir erkek çocuk sahibi olan Nuri-Tuğba Şahin çiftinin bu kez kızları olacak. Büyük heyecan yaşayan Şahin çifti, kızlarına Meryem adını verme karar aldı.

omer-tugba-sahin-ic

İNANILMAZ DUYGULANDIM

Tuğba Şahin, geçtiğimiz hafta Türk Böbrek Vakfı'na yardım amacıyla düzenlediği defile için Türkiye'ye gelmişti. Selda Topal, işte o davetin hazırlıkları sürdürürken bir yandan da Tuğba Şahin için sürpriz hazırlığına başlamış.

tugba-ic-5

Topal, tüm arkadaşlarını organize ederek, Shangri-La Hotel'de Şahin'in bebeği için baby shower (doğum öncesi bebek partisi) hazırladı. Habersiz şekilde partinin yapıldığı bölüme davet edilen Şahin, büyük şaşkınlık yaşadı.

selda-topal-ic

“İnanılmaz duygulandım, böyle bir sürpriz beklemiyordum. Selda benim çok eski dostum. Tüm bu yoğunluğunun arasında beni düşünüp, böyle bir kutlama organize etmesi gözlerimi yaşarttı. Hem benim, hem de doğacak kızım için müthiş bir anı oldu” dedi.

tugba-ic-3

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Selda Topal ise “Tuğba benim için çok özel bir insan. Yüzü ne kadar temizse kalbi de öyle… O her şeyin en güzeline hak ediyor, onun mutlu olması beni daha çok mutlu etti” dedi.

tugba-ic-4

Topal, Şahin'in doğacak bebeği Meryem'e, özel olarak tasarlanmış bir kolye hediye etti. Baby shower'a Seval Ermiş, Mukaddes Yamaç, Gülnur Güneş, Selvi Serttaş, Ebru Seyyar ve Jale İbrahimzade gibi çok sayıda davetli katıldı.

tugba-ic-8