Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selen Görgüzel bebek açıklaması yaptı
Selen Görgüzel bebek açıklaması yaptı
Hamdi Alkan'la mutlu bir evlilik yaşayan Selen Görgüzel'den ilginç bebek açıklaması.
Magazin 30 Mayıs 2016 - 15:49

Lifetime'da canlı yayınlanan “Hayat Başlasın” programına konuk olan Selen Görgüzel iş ve aşk hayatını Özge Uzun’a anlattı: “Çok geç saatlere kadar çalıştığımız için Hamdi'nin de benim de kafalarımız çok geç açılıyor. Sabah uykusuna ihtiyacımız var. Ben Hamdi'yi göbekliyken sevdim ve aşık oldum. Şu an fiziğindeki değişim beni ilgilendirmiyor. Başta sağlık için kilo verdi ama evliliğimizin de katkısı vardır.

selen-gorguzel-ic

Birbirimize benziyoruz. O çok okuyor, ben bu konuda haylazım. Vaktini üreterek değerlendiriyor. Görüşebilsek çocuk yapacağız. Güzel bir ilişkimiz var ve aşkımızın meyvesi olsun. Dışarıdan söylenenleri pek dikkate almıyorum. Sevgiye inanan bir yapım var. Abuk subuk davranamayız, çocuklar var ve toplumsal sorumluluğumuz var. Aynı projedeyiz fakat Hamdi başka projede çalışmamı istiyor. Beraber aynı projede çalışmak dezavantaj. Benim ilk aşkım Hamdi ve işlerden dolayı görüşemediğimiz için çok özlüyorum O'nu”.