Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selena Gomez’den samimi itiraflar
Selena Gomez’den samimi itiraflar
23 yaşındaki genç yıldız Selena Gomez, W dergisinin mart sayısına kapak oldu.
Magazin 4 Şubat 2016 - 16:31

Selena Gomez, üç yıl boyunca Justin Bieber’la birlikteydi. Hayranlarının ‘Jelena’ adını taktıkları çift, 2014’te yollarını ayırdı. Gomez, Justin Bieber’la olan medyatik ilişkisinin onu bir hayli yıprattığını söylüyor:


‘Başlarda umursamadım. Bana göre şöyleydi: 18 yaşındaydım, sevgilim vardı, birlikte çok tatlı görünüyorduk ve bu durumu seviyorduk. Ancak daha sonra kalbim çok kırıldı. İnsanlar ne olduğunu anlayamadılar ama herkesin bu konuda milyonlarca fikri vardı. Bense bir köşede durmuş e kafamı duvarlara çarpmaktaydım. Nereye gideceğimi, ne yapacağımı bilemiyordum.’Yaşadığı acılardan sonra kendini toparlamayı başaran Gomez, şimdi eski defterleri açmayı hiç istemiyor: ‘Artık tükendim. Bu konu beni hasta ediyor. Ciddi söylüyorum ki, bu iş tamamen bitti. Justin’in iyi olmasını diliyorum, sağlığı yerinde olsun. Ama bu ilişkiyi daha fazla yürütemezdim.

Son güncelleme: 16:52 - 04.02.2016
Etiketler