Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selin Ciğerci çocukluk fotoğrafını paylaştı
Selin Ciğerci çocukluk fotoğrafını paylaştı
Son dönemlerde sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden olan Selin Ciğerci, sosyal medyadan kendisine estetikli olduğunu söyleyenlere gönderme yaptı.
Burcu ÖZEN
Magazin 8 Ağustos 2016 - 12:57

Sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden Selin Ciğerci çocukluk fotoğrafını paylaşarak kendisine ‘estetikli’ diyenlere meydan okudu. Ciğerci, ‘hep cilveliydim’ diyerek küçükken de aynı ruha sahip olduğunu yazdı.

2 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirip kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, birkaç ay önce verdiği röportajda “Beşiktaş’ın yıldızlarından biriyle bir yıldır büyük aşk yaşıyorum” diyerek tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

“HER YAŞTA AYNIYIM”

selin

Fiziği ve cesur pozlarıyla sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan Ciğerci, şu sıralar Bodrum’un meşhur beachlerinde DJ’lik yapıyor. Ciğerci, dün sosyal medya hesabından çocukluk fotoğrafını paylaşarak; “Ne olacak benim bu cilveli pozlarım her yaşta aynı olmam o kafa hep yana yatık bide estetikli diyosunuz utanmadan” notunu düştü.

Selin Ciğerci kimdir?

Sosyal medyada ilk olarak Bebek Okan adı ile ünlenmiştir. Sosyal medya profili ile fenomen haline gelen Bebek Okan, 2 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirip kadın olmuş ve adını Selin Ciğerci olarak duyurmuştu. Babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi.

selin-cigerci-cocukluk-fotografini-paylasti-7465440 selin-cigerci-cocukluk-fotografini-paylasti-7465448 selin-cigerci-kimdir-_160374403857440c51b3dba selin-cigerci-kimdir_98407660557440c3b6d222İLGİLİ HABER

Ivana Sert'ten seksi paylaşımIvana Sert’ten seksi paylaşım

Son güncelleme: 19:07 - 08.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.