Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selin Ciğerci’den öncesi-sonrası paylaşımı
Selin Ciğerci’den öncesi-sonrası paylaşımı
Cinsiyet değiştirme ameliyatı olduktan sonra bir anda dikkatleri üzerine çeken Selin Ciğerci, sosyal medyanın son dönem fenomenlerinden.
Magazin 19 Ekim 2016 - 07:48

Kimileri renkli hayatlara duydukları özlemi, kimi de ünlülerin yaşamlarına biraz daha yakından tanık olabilmek amacıyla onları takip ediyor. Sosyal medyayı etkili olarak kullanmak yeni nesil ünlülerin dikkat ettikleri konuların da başında gelmekte. Kimi zaman takipçi sayısını artırmak adına profesyonel isimlerle çalışmalar yaparken kimi zaman da tıpkı Selin Ciğerci gibi sadece hesap açmak yeterli oluyor. Eskiden adı Okan'dı. Şimdi Selin Ciğerci. Cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu. Babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi. Ama Selin'in şöhreti herkesi sollamış durumda. Sosyal medyada 7OO binin üzerinde takipçisi olan Ciğerci’nin paylaşımları da yakından takip ediliyor. İki yıl önce geçirdiği ameliyat sonrası bambaşka bir hayat yaşamaya başlayan Ciğerci’nin son paylaşımı ise erkek olduğu döneme ait bir fotoğraf olmuş. Yüzünde estetik operasyon olmadığını söyleyen Selin Ciğerci bu paylaşımı; Bundan güzel öncesi sonrası olur mu?” notuyla yapmış.

selin-ic
İLGİLİ HABERSelin Ciğerci çocukluk fotoğrafını paylaştıSelin Ciğerci çocukluk fotoğrafını paylaştı