Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selin Şekerci ve Kaan Taşaner ilişkilerini Rengarenk dizisi ile taçlandıracak
Selin Şekerci ve Kaan Taşaner ilişkilerini Rengarenk dizisi ile taçlandıracak
Selin Şekerci ve Kaan Taşaner ikilisi, Rengarenk dizisi oyuncuları ile romantik komedi türünde bir yapımda boy göstermeye hazırlanıyor.
Magazin 8 Temmuz 2016 - 11:36

Neredeyse üç yıldır birlikte olan Selin Şekerci ve Kaan Taşaner, Rengarenk adlı dizide, kalabalık oyuncu kadrosu ile birlikte romantik komedi türündeki yapımda boy gösterecek. Bu dizi için Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılan Kaan Taşaner, sevgilisiyle birlikte bir romantik komedi dizisi olan ‘Rengarenk’te oynayacak. Yaz aylarının en çok tercih edilen türlerinden olan romantik komedi ikilinin ilişkilerinin verdiği kuvvetle ne kadar uzun soluklu olur bilinmez ancak dizinin gerçekçiliği konusunda çok başarılı olacağına şüphe yok. İşte bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Rengarenk hakkında kısa bir bilgi:

rengarenk--3-ic
Bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenini şöhretli yıldızlarından Renk’in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alan yeni dizi ‘Rengarenk’ ATV’nin yaz ekranında boy gösterecek yapımlardan. Başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşaner’in paylaştığı dizide, Ümit İbrahim Kantarcılar, İbrahim Kendirci, Ferdi Sancar, Cem Belevi, Sertan Erçakan, Merve Oflaz, Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, İnci Türkay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve FUnda Güray gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor. Renk Duygun, ünü Türkiye sınırlarını aşmış, her söylediği günden olan bir yıldızdır. Ama artık bu şaşaalı dünya ona yapay ve yalan gelmektedir. Sevgilisinin onu aldattığı şüphesi de tuz biber olur. Renk, kendini İzmir’deki dizi setinden kaçarken bulur. Üstelik peşindekilerden saklanmak için çok doğru bir yer seçmiştir. Çünkü karşısında Türkiye’de onu tanımayan birkaç kişiden biri vardır: Can…

Son güncelleme: 15:40 - 08.07.2016