Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sema Çelebi, Kuşadası’nda gözaltına alındı
Sema Çelebi, Kuşadası’nda gözaltına alındı
Polis, Yunanistan'ın Sisam Adası'na gideceği sırada Sema Çelebi'nin İstanbul'da kaçak inşaatla ilgili hakkında yurt dışına çıkış yasağı bulunduğunu belirleyerek pasaportuna el koydu.
Magazin 5 Eylül 2016 - 15:14

İstanbul’da kaçak inşaat yaptırmak suçundan hakkında yurt dışına çıkış yasağı ve yakalama kararı bulunan, magazin dünyasının yakından tanıdığı isimlerden 61 yaşındaki Sema Çelebi, Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde gözaltına alındı.

Bir dönem televizyon kanallarında yayınlanan yarışma programlarında jüri üyesi olarak ünlenen Sema Çelebi, bu sabah Yunanistan’ın Sisam Adası’na gitmek için Kuşadası Limanı’na gelerek, feribot bileti aldı. Polis, pasaport kontrolünde Çelebi’nin İstanbul’da kaçak inşaatla ilgili hakkında yurt dışına çıkış yasağı bulunduğunu belirleyip, pasaportuna el koydu. Sema Çelebi, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülürken yakınlarını arayıp gözaltına alındığını haber verdi.

Son güncelleme: 17:09 - 05.09.2016
Magazin 5 Eylül 2016 - 15:14