Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Semih Öztürk Acun Ilıcalı’nın tepkisini çekmişti
Semih Öztürk Acun Ilıcalı’nın tepkisini çekmişti
Survivor 2016'nın tepki gören isimlerinden Semih Öztürk'ü yakından tanıyalım.
Magazin 3 Mart 2016 - 07:38

Geride bıraktığımız günlerde yaşanan eleme turunda yarışmacı Efe’nin adını Efecik olarak yazdığı için Acun Ilıcalı tarafından sert bir dille uyarılan Semih Öztürk, ekip arkadaşları tarafından da pek sempatiyle karşılanmayan bir yarışmacı. Semih Öztürk Survivor gönüllüler ilk elemesinde rekor oyla adı en çok yazılan kişi oldu. Sunucusundan yarışmacısına herkesin tepkisini çeken Semih Öztürk kimdir?


İstanbul’da yaşayan Semih Öztürk, Bursa doğumlu. Öztürk, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamış. Daha sonra öğrenimine yurtdışında Güney Fransa’da devam etmiş. Semih Öztürk, Paul Valery Üniversitesinde tiyatro okumuş.

26 yaşında olan Semih Öztürk İstanbul’da yaşıyor. Yeteneğini kendi ifadesi ile ‘konuşmak’ olarak tanımlayan Semih Öztürk, Survivor adasında bu yönünü konuşturunca dışlandı. 

Semih Öztürk Ütopya yarışmasından bir taraftar kitlesi edinmiş durumda ve buna güveniyor. Yine o yarışmadan sevgilisi olan Kurretülayn Matur da Semih Öztürk için oy verme çağrısı yaparak elenmemesi için kampanya yürütüyor.

Son güncelleme: 07:41 - 03.03.2016