Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Semih Öztürk, Survivor sonrası planlarını ilk kez açıkladı
Semih Öztürk, Survivor sonrası planlarını ilk kez açıkladı
Semih Öztürk, Survivor sonrası neler yapacağını ve kariyer hedeflerini katıldığı programda açıkladı.
Magazin 4 Temmuz 2016 - 11:04

Geçirdiği kaza sonrası Acun Ilıcalı’nın diskalifiye etmeyerek Survivor kurallarında değişikliğe gittiği Semih Öztürk, SMS oylarıyla elenmişti. Survivor sırasında parmağı kıralan Semih yarışma sonrasında nelere yapacağına dair ilk kez konuştu. Survivor 2016’ın en dikkat çeken yarışmacılarından Semih Öztürk İstanbul'a döndükten sonra ilk kez konuştu. Yarışma esnasındaki yorumlarıyla çok konuşulan ve son olarak yarışmada parmağı kırılan Semih Öztürk, Damla ve Nagihan'la kaldığı çeyrek finalde galip gelemeyerek Survivor macerasına veda etmişti. Elendikten sonra İstanbul'a dönen Semih, ailesi ve sevgilisi Kurretülayn ile kavuştu.

İLGİLİ HABERAcun Ilıcalı Survivor 2016'da Semih Öztürk'e ayrıcalıklı mı davranıyor?Acun Ilıcalı Survivor 2016’da Semih Öztürk’e ayrıcalıklı mı davranıyor?

‘TANINIRLIĞIM ARTTI’

Magazin 8 Extra'ya verdiği röportajda, “Bundan sonra gönüllüler takımından kimseyle görümeyeceğim” diyen Semih, ünlüler takımındaki herkesle arasının iyi olduğunu, özellikle Nagihan ve Yattara'yla iyi arkadaş olduğunu söylerek onlarla görüşebileceğini belirtti. Survivor'dan önce Ütopya yarışmasına katılmış olan Semih, orada kazandığı tanınırlığı Survivor'la daha da artırdığını söyledi.

İLGİLİ HABERSemih Öztürk elendi mi? Survivor'da Acun'dan kritik açıklamaSemih Öztürk elendi mi? Survivor’da Acun’dan kritik açıklama

‘BUNDAN SONRA YAPACAĞIM İŞ…’

Semih, bundan sonraki hedefini şöyle açıkladı: “Benim işim televizyon işi. Benim işim şov. Şov işini yapacağım. Talk şov yapmayı düşünüyorum. Ama tabii ne zaman olacağını bilmiyorum” Yarışma esnasında kırılan parmağının durumunun iyi olduğunu söyleyen Semih, tedavi bitiminde parmağının yüzde yüz düzeleceğini belirtti. Acun Ilıcalı’nın Ütopya’dan Survivor’a taşıdığı ve sonrasında da Semih için Survivor’un kurallarında değişikliğe gittiği gerçekleri, Semih Öztürk’ün yapmayı planladığı talk şov programı için TV 8’in dikkat çekici bir alternatif olduğunu işaret ediyor.