Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Senem Kuyucuoğlu dövmeleriyle dikkat çekti
Senem Kuyucuoğlu dövmeleriyle dikkat çekti
Yaşadığı zor günleri geride bırakan manken Senem Kuyucuoğlu, önceki gün Boğaz’da sabah yürüyüşü yaparken objektiflere takıldı.
Magazin 2 Eylül 2016 - 12:50

Üzerinde çalıştığı proje için saç rengini değiştiren Senem Kuyucuoğlu, ayaküstü gazetecilerle sohbet ederken yaşadığı zor günlerinin geride bıraktığını söyleyerek ,”Biliyorsunuz kendimi çektim piyasadan. Sonuçta kolay şeyler atlatmadım. O yüzden uzak kalmak en iyisi. Hayatta her şey insanlar için. Sonuçta yaşadım bitti. Hayat devam ediyor, bakın şu anda nefes alıyorum ve sizinle konuşuyorum” diye konuştu. Güzel manken, koluna ve bacağına yaptırdığı dövmeler dikkat çekti. Koluna her dine ait simge dövmeler ve bacağına ise Arapça Mevlana ya ait “madem deli değilsin bu eve ait değilsin” sözleri dikkatlerden kaçmazken, ”Bakmayın öyle uçuk kaçık durduğuma. Dinimi de iyi bir şekilde yaşıyorum. Sık sık Konya’ya giderek Mevlana türbesini ziyaret ederim” dedi.

senem-ic

Fotoğraf sanatçılığına da soyunduğunu belirten Kuyucuoğlu, ”Başta Hülya Avşar olmak üzerine Türkiye’nin en gözde 10 kadınını 1 projede buluşturarak fotoğraflandıracağım. Çok güzel ve büyük bir proje olacak pek detay vermekte istemiyorum” diyerek de eklemede bulundu. Senem Kuyucuoğlu daha sonra bir süper markete girip alışveriş yaptı.

senem-2