Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Senem’den Hacı Bektaş-ı Veli paylaşımı
Senem’den Hacı Bektaş-ı Veli paylaşımı
Senem Kuyucuoğlu hesabından yaptığı paylaşımla hayatına yeni bir yön vermek istediğini bir kez daha gözler önüne serdi.
Magazin 7 Eylül 2016 - 15:27

Yaşadığı olaylardan sonra inzivaya çekilen ve yer aldığı projelerle adını duyurmak isteyen Senem Kuyucuouğlu, geride bıraktığımız günlerde magazin muhabirleri tarafından görüntülenmiş ve onlara bazı açıklamalarda bulunmuştu. Kendisini piyasadan çektiğini söyleyen Kuyucuoğlu, üzerindeki dövmelerle muhabirlerin dikkatini çekmiş ve onlara şu açıklamayı yapmıştı: ”Bakmayın öyle uçuk kaçık durduğuma. Dinimi de iyi bir şekilde yaşıyorum. Sık sık Konya’ya giderek Mevlana türbesini ziyaret ederim” bu açıklamasıyla maneviyata yöneldiğini açıklayan Kuyucuoğlu aynı zamanda yeni projesiyle ilgili şu bilgileri vermişti: ”Başta Hülya Avşar olmak üzerine Türkiye’nin en gözde 10 kadınını 1 projede buluşturarak fotoğraflandıracağım. Çok güzel ve büyük bir proje olacak pek detay vermekte istemiyorum.”

İLGİLİ HABERSenem Kuyucuoğlu dövmeleriyle dikkat çektiSenem Kuyucuoğlu dövmeleriyle dikkat çekti

HACI BEKTAŞ-I VELİ’DEN PAYLAŞTI

Senem Kuyucuoğlu hayatına yeni bir yön vermek istediğini yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da gösteriyor. Kuyucoğlu son olarak, mutasavvıf şair ve İslam filozofu Hacı Bektaş-ı Veli’nin şu sözünü takipçileriyle paylaşmış: “Erkek, dişi sorulmaz, muhabbetin dilinde. Hakkın yarattığı her şey yerli yerinde. Bizim nazarımızda, kadın erkek farkı yok. Noksanlık da, eksiklik de senin görüşlerinde…”

senem-kuyucuoglu-ic