Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç baba olmak için eşini bekliyor
Serdar Ortaç baba olmak için eşini bekliyor
Müzisyen dostlar Serdar Ortaç, Tan Taşçı ve Nil Özalp, önceki akşam Bebek Chilai'da bir araya geldi.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Mart 2016 - 09:31

Yeni albüm çalışmaları için toplantı yapan üçlü, bu anı instagram hesaplarından paylaştı. Buluşma sonrası kapıda bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü isimler, ‘Yeni albüm çalışmalarımız var. 5 saat toplantı yaptık. Mayıs ayı gibi herkesin albümü geliyor” dedi. Serdar Ortaç’tan şarkı alabilmek için uzun süre dil döktüğünü belirten Tan Taşçı’ya cevap veren Serdar Ortaç, “Benim gibi olmayacak’ gibi bir şarkı yaparsan olur” sözünü verdi.

Foto: Emre Çevik

YÜZÜK TAŞIMAK SORUMLULUK İSTER

Tan’a evlilik için baskı yaptığını açıklayan Serdar Ortaç, “Benim hanım 4 senedir bana çok uğurlu geldi. Yüzüğü taşımak sorumluluk ister” dedi. Bebek konusunda eşi Chleo’nun gönlünü beklediğini belirten Ortaç, “Chleo gençliğimi yaşayayım, sıkıldığım zaman çocuk yapacağım dedi. Onun isteğini bekliyoruz” diye konuştu.

Foto: Emre Çevik

İKİ BİN LİRALIK BİSİKLET

Mekana bisikletle gelen Serdar Ortaç, çıkışta yine bisikletini kullandı. Geçirdiği rahatsızlık sonrası sağlığı için bisiklet kullandığını söyleyen Ortaç, “Ayaklarım çalışsın diye biniyorum. Önceliğim ayaklarımı tamir etmek. Millet Ferrari’ye biner, ben bisikletle gidip geliyorum. İki bin liralık bir şey” diye konuştu.