Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç emeklilik planını açıkladı
Serdar Ortaç emeklilik planını açıkladı
İzmir'de bir otelde sahne alan Serdar Ortaç eski ve yeni albümlerinden şarkılar söyledi, emeklilik planlarını açıkladı.
Magazin 4 Haziran 2016 - 11:01

Pop müziğin ünlü ismi Serdar Ortaç’ı Özdere’de yaklaşık 600 kişi izledi. Alkışlar arasında sahneye çıkan Ortaç, konserine Hande Yener ile düet yaptığı ‘İki Deli’ adlı parçasıyla başladı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Ortaç, İzmirliler için hazırladığı repertuvarı ile konuklarını coşturdu. 25 sene önce Türkiye’nin en güzel esmer kızlarına yazdığını söylediği ‘Karabiberim’ adlı parçasını seslendiren Serdar Ortaç “Sarışın bir bayanla evlendim, çok mutluyum” dedi. Ortaç’ın tüm şarkılarına eşlik eden İzmirliler, slov şarkılarda dans etti, hareketli şarkılarda ise oynadı.

serdar-ortac-ic

‘GIYBET DEDİKODU ANLAMINA GELİYOR’

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç, şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. Kısa bir süre önce ‘Gıybet’ adını verdiği albümünü çıkaran Ortaç, ‘Gıybet’in dedikodu anlamına geldiğini bu süreçte öğrenmiş. Ortaç sözlerini şöyle sürdürdü.

“Turizm, inşallah bu sene istediğimiz gibi olur. Yerli turistler, zannedersem daha da fazlalaşacak. Yeni albümüm Gıybet’i çıkarttım. ‘Gıybet’, dedikodu anlamına geliyor. Güzel bir şarkı oldu. Albümdeki 10 şarkının hepsi de çok güzel oldu. 5’i damar ve slov, 5’i ise hızlı şarkılardan oluşuyor. Dinledikçe daha da tadını alacağız”

serdar-ortac-ic-2

‘EMEKLİ OLDUĞUMDA İZMİR’E YERLEŞEBİLİRİM’

İzmir’e her yaz geldiğini ifade eden Serdar Ortaç, “Her sene İzmir’e geliyorum ve Çeşme’ye geçip, Alaçatı’da konserler veriyorum.

serdar-ortac-ic-88

İzmir’i çok seviyorum, tam yaşanılacak bir yer bence. İleride emekli olduğumda İzmir’e yerleşebilirim” dedi. DHA

Son güncelleme: 12:11 - 04.06.2016