Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç eşi Chloe’yi öpücüklere boğdu
Serdar Ortaç eşi Chloe’yi öpücüklere boğdu
Şarkıcı Arto'nun sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Serdar Ortaç'ın eşine olan özlemi net bir şekilde belli oluyor.
Magazin 1 Haziran 2016 - 07:33

Bir süredir Miami’de olan Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Laughnan geride bıraktığımız gün Türkiye’ye döndü. Magazin gazetelerinde Chloe’nin Miami’de dayak yediği haberleri yapıldığı bir dönemde, Ortaç hakkında bir yandan da eşiyle arasının bozuk olduğu yönünde haberler çıkmıştı.

serdar-ortac-ic

Her ne kadar eşine olan sevgisini her fırsatta dile getirse de bu tarz ayrılık haberlerinin önünü alamayan Ortaç, eşine sevgisini onu öpücüklere boğarak göstermeyi tercih etti.

serdar-ortac-ic-2

O anlar da şarkıcı Arto’nun kamerasına yansıdı. Arto’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Serdar Ortaç’ın eşi Chloe’yi büyük bir özlemle öpücük yağmuruna tutarken görüyoruz. Şarkıcı videonun paylaşımını yaparken, “Şok şok şok görüntüler, her an bir bebek müjdesi gelebilir” notunu düşmüş.

 

Son güncelleme: 07:35 - 01.06.2016