Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç, ‘Eşim bana iyi bakıyor’
Serdar Ortaç, ‘Eşim bana iyi bakıyor’
Kurban Bayramını birinci günü Bodrum’da konser veren ünlü sanatçı Serdar Ortaç hayranlarına albüm müjdesini verdi. Ortaç, Yıldız Tilbe'nin de bestelerinin olduğu albümü Eylül ayında çıkaracağını açıkladı.
Magazin 2 Eylül 2017 - 10:23

Kurban Bayramının birinci günü Bodrum’da bir mekanda sahne alan Serdar Ortaç Sevenlerine unutulmaz bir bayram gecesi yaşattı. Sevilen şarkılarını seslendiren Serdar Ortaç sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ortaç, yoğunluk nedeniyle bayramdan bir şey anlamadığını söyleyerek “İstanbul'da kurbanımızı kestik. Ben gidemedim ama menajerimi gönderdim. Gitti kurbanımızı aldı kestirdi. Orada başında olamasak ta ben inanıyorum yarı hayrı dokunuyordur, önemli olan niyettir. O kurban kesene adanırken sen çalıştığın yerde onunla aynı anda o duayı ediyorsan hayrı sana illaki dokunur. 40 senedir bana yaradı” dedi.
serdarortac
BABAM ÖLDÜKTEN SONRA EVİN EN BÜYÜĞÜ BEN OLDUM
Serdar Ortaç, babasının vefatından sonra evin en büyüğü olarak tüm ailenin kendini aradığını ifade ederek “Evin en büyüğü olduğum için babam gittikten sonra, ailenin birçoğu benim bayramımı kutluyor önce. Ben annemin elini öpmeye gideceğim. Kardeşlerim burada değil ama bir ara gelirler ziyarete bayram kutlamasına” şeklinde konuştu.
Sağlığı hakkından da bilgi veren Serdar Ortaç “ çok şükür sağlığım iyi. Eşim bana bakıyor, bende ona bakıyorum. Şimdilik bir sıkıntım yok” ifadelerini kullandı.
(İHA)

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.