Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç evlilikle ilgili konuştu
Serdar Ortaç evlilikle ilgili konuştu
Bodrum'da sahne alan Serdar Ortaç evlilikle ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu.
Magazin 11 Temmuz 2017 - 07:10

Bodrum’da konser veren Serdar Ortaç, tatilcilere unutulmaz bir gece yaşattı. Serdar Ortaç, bekar hayranlarına seslenerek “Herkes bir gün aradığı deliyi bulacak. Ben buldum, sizlerde delinizi bulacaksınız” açıklamalarında bulundu.

serdar-ortac-ic

Pasha Club’de düzenlenen konserle sevenleriyle buluşan Serdar Ortaç, sahneye seyirciler arasından 'Gıybet' isimli şarkısını söyleyerek çıktı. Sahneye iki dansçıyla çıkan Ortaç'ı, hayranları cep telefonlarıyla görüntülemek izim bir birleriyle yarıştı. Yaklaşık bin 500 kişinin izlediği konserde Ortaç, şarkıları ile hayranlarını coşturdu.

serdar-ortac-ic-3

ŞARKILARI YARIDA KESİLDİ

Hayranlarına şarkı aralarında seslenen Ortaç, “Sevgili konuklar bu gece Serdar Ortaç'ın 1994'den beri bütün şarkılarını dinleyeceksiniz. Artık evlendiğime göre kimseye canım, cicim demeyeceğim. Bu gece bizim gecemiz olacak. Bizim için eğleneceğiz. Hepiniz Serdar Ortaç'a hoş geldiniz. Ayrıca herkes bir gün aradığı deliyi bulacak” diyerek, 'İki Deli' isimli parçasını seslendirdi.

serdar-ortac-ic-4

Yaklaşık iki saat sahnede Ortaç, hayranları tarafından defalarca alkışlanarak şarkıları şarkıları yarıda kesildi. İHA