Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç geleneği bozmadı!
Serdar Ortaç geleneği bozmadı!
Kuzey Kıbrıs’ta sahne alan Serdar Ortaç, yaklaşık bin kişiye unutamayacakları bir gece yaşattı. Ortaç, hem eğlendi hem de eğlendirdi.
Magazin 11 Eylül 2017 - 11:19

Konser öncesinde gazetecilerle bir araya gelen Serdar Ortaç, yeni çıkacak albümüyle ilgili bilgi verdi. Yaklaşık on şarkısının hazır olduğu albümde iki tane de Yıldız Tilbe şarkısı okuyacağını belirten Serdar Ortaç, konser bitiminde kayıtlar için hemen İstanbul’a döneceğini belirtti. Eşi Chloe için yazmış olduğu albümün en iddialı şarkılarından olan ‘'Havalı Yarim''den kısa bir kesit sunan Ortaç, Yıldız Tilbe ile bir Çeşme buluşmasından da ortaya bomba gibi bir şarkı çıktığını vurguladı.
serdarortacEşi ile ilgili soruları da cevaplayan Serdar Ortaç; bebek sorusuna da ‘'2019 yılı ''diyerek espirili bir cevap verdi. Eşinin şu sıralar iş hayatında yepyeni bir projeye imza attığını, yoğun çalıştığını ve kumaşından tasarımına kadar bizzat kendisinin ilgilendiği bir bikini koleksiyonunu hazırladığını söyledi.
serdarortac2017GELENEĞİ BOZMADI
İlerleyen zamanda bir türkü albümü hazırlayabileceğini söyleyen Serdar Ortaç, ‘'Gıybet''şarkısı ile sahneye çıktı. Her konserinde müzisyenleri, vokalleri ve dansçıları ile muhteşem şovlar hazırlayan Serdar Ortaç’ın bu geleneği yine bozulmadı. ‘'Sizin sevginiz ve gücünüzle iyileştim'' konuklarını selamlayan Serdar Ortaç’ı izleyenler arasında annesi Nesrin Ortaç da vardı. Gece, şarkılar, davullu zurnalı; türkü ve oyun havalarının coşku dolu ritmleriyle sona erdi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.