Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç ayrılık iddialarını yalanladı
Serdar Ortaç ayrılık iddialarını yalanladı
2014 yılında evlenen Serdar Ortaç ve İrlandalı model Chloe Loughnan çiftinin ayrılma noktasına geldiği iddia edilmişti. 'Sözcü Şık' Yayın Yönetmeni Ünal Demirkaya'ya açıklamalarda bulunan Serdar Ortaç iddiaları kesin bir dille yalanladı.
Magazin 16 Kasım 2016 - 19:38

Bugün Renkli Sayfalar isimli televizyon programında yayınlanan habere göre Serdar Ortaç (46) ile eşi Chloe Loughnan’ın evliliği bitme noktasına geldi. Haberde Ortaç’ın çocuk isteğine kariyerini gerekçe göstererek karşı çıkan Chloe'nin (24) eşini bırakıp ABD’ye gittiği iddia edilmişti.

 

 

ŞIK Yayın Yönetmeni Ünal Demirkaya’nın telefonla ulaştığı Serdar Ortaç, “Yok abi yalan… Ben de gördüm. Ben Miami’deyim, karımın yanında… Şimdi denize giriyoruz. Güneşleniyor kadın, vereyim istersen konuşun” diyerek programa konu olan haberi kesin bir dille yalanladı.

CHLOE RESTİ ÇEKTİ Mİ?

Televizyon programında yayınlanan haberde Chloe eşine, “Benim burada bir geleceğim yok. Buradaki evi satıp Amerika’ya yerleşelim. Ya benimle gelirsin ya da bu iş biter” diye rest çekti. Bu konuşma sonrası Chloe soluğu Miami'de alınca Serdar Ortaç da Kıbrıs’taki konseri biter bitmez Amerika’ya gitti.

“SERDAR ORTAÇ’I ORADA KİM TAKAR?”

Ortaç’ın yakın arkadaşına yaşananlarla ilgili “Evlilikte yol ayrımına girdik. Karım Miami’den 400 bin dolara villa bulmuş. İstinye’deki evimi satıp oradan ev almamızı, Amerika’ya yerleşmemizi istiyor. Gidersem sokakta gitar mı çalacağım? Serdar Ortaç’ı orada kim takar? İşlerim, kariyerim ne olacak? Karımı da kaybetmek istemiyorum. Önümüzdeki 1 hafta içinde karar alacağız. Ya oraya yerleşeceğiz ya da ben Türkiye’ye yalnız döneceğim. Karısı tarafından terk edilmiş bir adam olarak burada kalacağım. Çıldırmak üzereyim” dediği iddia edilmişti.

SERDAR ORTAÇ VİDEO VE FOTOĞRAF PAYLAŞIMLARIYLA AYRILIK İDDİALARINI BÖYLE YALANLADI

serdar-ortac-ic-2

 

Son güncelleme: 09:33 - 17.11.2016