Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç kıskançlık dozunu açıkladı
Serdar Ortaç kıskançlık dozunu açıkladı
Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan İstinye Park'ta görüntülendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 13 Şubat 2016 - 10:47

Mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Ortaç ve eşi, alışveriş merkezinden ayrılmak isterken hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bir anda Serdar Ortaç’ın etrafını saran yerli ve yabancı Ortaç hayranları, ünlü şarkıcıyla fotoğraf çektirebilmek için adeta sıraya girdi. Sevenleriyle tek tek fotoğraf çektiren Ortaç, aracına binmeden önce eşi Chloe ile birlikte gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Foto: Emre Çevik - Serdar Ortaç

SEVGİLİLER GÜNÜ PLANI YOK

14 Şubat Sevgililer gününün yaklaştığı hatırlatılan Serdar Ortaç’a sevgililer günü planları soruldu. Herhangi bir plan yapmadığını belirten Serdar Ortaç, eşi Chloe’nin kendisi için en büyük hediye olduğunu söyledi.

Foto: Emre Çevik
Son dönemde çıkan aşırı kıskançlık haberlerine açıklık getiren başarılı şarkıcı, “Yok Öyle bir şey. Her insan gibi normal kıskancım. Asla Chloe’nun telefonuna dokunmam, zaten o da dokunulmasını istemez” dedi.

Foto: Emre Çevik

ORTAÇ'TAN YENİ ŞARKI

Albüm çalışmalarına son sürat devam ettiğini söyleyen Ortaç, “Her gün stüdyodayım. Ancak akşamları boşa çıkıyorum. Sürekli şarkı yazıyorum.

Foto: Emre Çevik

Bu gün bir tane yazdım. Suat Aydoğan’a gönderdim. Sözleri “Adın Kalleş Yüzün Bahar” diye konuştu.

Son güncelleme: 11:38 - 13.02.2016