Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç’ın annesi Nesrin Ortaç son sözü söyledi
Serdar Ortaç’ın annesi Nesrin Ortaç son sözü söyledi
Serdar Ortaç, 29 Ekim Cumhuriyet bayramını yavru vatan Kıbrıs'ta kutladı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 30 Ekim 2016 - 14:45

İki bin kişinin izlediği Nuh’un Gemisi Deluxe otelde sahne alan Serdar Ortaç, sahneden önce gazetecilerin soruları yanıtladı. Sözlerine,”Atamızı saygıyla anıyoruz. Onun sayesinde bu günlerdeyiz” diye başlayarak, Türk halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutladığını söyledi. Özel hayatı ile alakalı soruları da yanıtlayan Ortaç, “Artık çocuk istiyorum. 2,5 sene oldu. Baba olmak istiyorum” dedi. Evdeki tüm para kontrolünü eşi Chloe’ye bıraktığını söyleyen Ortaç,”Para kontrolünü kadınlar daha iyi yapıyor. 40 senedir ben beceremedim. Beceremediğim için eşime bıraktım” şeklinde konuştu.

serdar-ortac-ic

ANNE ORTAÇ EN ÖNDE OTURDU

Nesrin Ortaç, oğlunun sahnesini en önden izlemeyi tercih etti. Bir ara sahneden annesine takılan şarkıcı,”Anne ben Karabiberim şarkısını yazdığımda, ‘Sen esmer kadınlardan mı hoşlanıyorsun?’ diye bana sormuştun, benim hanım sarışın nasıl yapacağız şimdi” diye takılınca annesinden cevap gecikmedi,”Boyatırız o zaman” diye oğluna takılan anne Ortaç, oğlunu güldürdü. Seyircileri bir an olsun yerinde oturtmayan şarkıcı, eline Türk ve KKTC bayrağını alıp sahne üzerinde dolaşınca tüm salon birden alkış tuttu.

serdar-ortac-ic-3serdar-ortac-ic