Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç’ın Eşi Chloe Loughnan’ın yüzüne ne oldu?
Serdar Ortaç’ın Eşi Chloe Loughnan’ın yüzüne ne oldu?
Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe Loughnan geçirdiği kaza hakkında şok iddia!
Magazin 25 Mayıs 2016 - 15:08

Serdar Ortaç'in eşi Chloe geçtiğimiz günlerde iş için gittiği Miami'de küçük bir kaza geçirmişti. Ancak iş seyahati sonrası görüntülenen Chole’un suratındaki yara izlerinin, çok da ‘küçük’ yaralar olmadığı görüldü. ABD kulislerinden gelen dedikodular, ünlü modelin darp edildiği yönündeyken, boksla ilgilenen sporcular da bu izlerin darp izi olduğunu destekledi.

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, Miami'de kaldırımdan düşerek yüzünün bu hale geldiğini söyledi. Ancak iddialara göre İrlandalı model darp edildi.

cholekapak (1)

SARKINTILIĞI AFFETMEDİ

İrlandalı modelin geçirdiği kaza için eşi Serdar Ortaç da “Büyütecek bir şey yok. Kaldırıma takılıp düştü” dedi. Ancak ABD'den gelen iddialar farklıydı. İddiaya göre Chloe Loughnan, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla bir gece kulübüne gitti. İrlandalı modelin yanında bir süredir tanıdığı erkek arkadaşları da vardı. Grupta bulunan ABD'li bir erkek, alkolü fazla kaçırınca sarkıntılık etti. ABD'li adamın, işi abartması üzerine Chloe Loughnan sarhoş adamı mekanda itti. Ayağı takılıp yere düşen sarhoş ABD'li de öfkeyle ayağa kalkıp güzel modele yumruk attı. Chloe Loughnan da başına geleni eşinden saklamak için ‘kaldırımdan düştüm' yalanını söyledi.

SPORCULAR ‘DAYAK' DEDİ

İrlandalı güzelin olaydan sonra çekilen fotoğrafı da darp iddialarını güçlendirdi. Dövüş sporuyla uğraşan birçok kişi İrlandalı güzelin yara bere içerisindeki fotoğrafına şöyle yorum yaptı: “Yıllarca kickboks yaptım az buçuk bu durumları bilirim. Düşmeyle alakası yok. Burnunun üstüne düşer mi insan hiç! Düşse zaten kırılır o burun. Dayak izleri bunlar.”

Son güncelleme: 15:11 - 25.05.2016