Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil akşamları yaşadığı yalnızlığı paylaştı
Seren Serengil akşamları yaşadığı yalnızlığı paylaştı
Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilginç bir itirafta bulunmuş.
Magazin 4 Ekim 2016 - 07:14

Geride bıraktığımız gün Duymayan Kalmasın adlı yeni programına başlayan Seren Serengil, ilk bölümde yaptığı açıklamalarla magazin gündemine önemli başlıklar vermişti. Arkadaşı Ebru Şallı hakkında konuşan Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilginç bir itirafta bulunmuş. Geceleri sevmediğini söyleyen başarılı ismin yaptığı o uzun paylaşım şöyle:

İLGİLİ HABERSeren Serengil, Ebru Şallı'nın ilişkileri hakkında açıklamalarda bulunduSeren Serengil, Ebru Şallı’nın ilişkileri hakkında açıklamalarda bulundu

“Ben akşamları artık sevmiyorum… Akşamları herkes eve dönüyor herkes kalabalık yemek sofrasında yemeğini yiyor herkesin evinde bir telaş bir gürültü var. Ben akşam olunca eve geliyorum köpeklerin karnını doyuruyorum sonra oturuyorum evi dinliyorum sessizlikten kulaklarım sağır olacak sanki. Lady ile televizyon seyrediyoruz sonra ona sarılıp uyuyorum istersem hayatıma birini hemen sokabilirim ama kimse o mertebeye yükselemiyor gözümde… Beni kazanamıyor Her şeyim var hiçbir şeyim yok misali… Bazen diyorum ki Allah her şeyi bana verseydi belki başkalarına haksızlık olurdu bir şey verirken bir şey almış diyorum o yüzden yine de şükrediyorum güzel bir hayatım var kendimi çok iyi hissettiğim bir dönem. İşimi yapıyorum gündüz kafamı kaşıyacak zamanım yok ama ne zaman akşam eve gelsem koskoca bir yalnızlık… O yüzden akşamları artık sevmiyorum kalabalık olana kadar da sevmeyeceğim”

Son güncelleme: 07:18 - 04.10.2016