Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil, Gülben Ergen’le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu
Seren Serengil, Gülben Ergen’le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu
Geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesaplarından birbirleri hakkında sert açıklamalarda bulunan Seren Serengil ve Gülben Ergen arasındaki soğukluk düzelecek gibi görünmüyor.
Magazin 25 Kasım 2016 - 11:38

Deniz Akkaya ile birlikte sunduğu sabah programında, sosyal medya paylaşımından dolayı hakkında yapılmış haberi masaya yatıran Seren Serengil, Gülben Ergen’le ilgili açıklamalarda bulundu. Yıllar önce sahne aldığı gazinonun kadrosuna Gülben Ergen’i kendisinin aldırdığını söyleyen Seren Serengil, şu açıklamalarda bulundu: “Gülben Ergen’i İbrahim Tatlıses ve benim sahne aldığım gazinoda kadroya alınması için ön ayak oldum. Onu modacımla tanıştırdım, yardımcı oldum, ancak sonrasında nikah masasına oturma aşamasına geldiğim kişiyi elimden aldı. O an yaşadığım yoğun duygular içerisinde gazinonun patronu Sacit Ağabey’den onu kadrodan çıkarması için istekte bulundum, o da başta işe alınmasına karşı çıktığı Gülben’i çıkarma isteğimi kabul etti. Ancak o sıra da gazinonun assolisti olan İbrahim Tatlıses araya girdi ve Gülben Ergen’in ekmeğiyle oynamamam gerektiğini onun işine devam etmesi gerektiğini söyledi. O dönem Tatlıses’ten öyle bir istek gelmişti.”

İLGİLİ HABERGülben Ergen'den eski kocasına teşekkür, Seren Serengil'e göndermeGülben Ergen’den eski kocasına teşekkür, Seren Serengil’e gönderme

İLGİLİ HABERSeren Serengil'den Gülben Ergen'e ağır ifadelerSeren Serengil’den Gülben Ergen’e ağır ifadeler

Magazin 25 Kasım 2016 - 11:38