Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil, Kaan Urgancıoğlu için neler söyledi
Seren Serengil, Kaan Urgancıoğlu için neler söyledi
Geçirdiği mide ameliyatından sonra bambaşka biri haline gelen Seren Serengil'den şaşırtıcı itiraf.
Magazin 20 Ekim 2016 - 10:26

Duymayan Kalmasın programının sunucuları Deniz Akkaya ve Seren Serengil yaptıkları yorumlarla magazin gündemine yön veriyor. Programlarında günün önemli konularına farklı bakış açıları getiren ikili Demet Akbağ’ın evini Kıvanç Tatlıtuğ’a kiraya vermesi konusunu masaya yatırdılar. Konunun fazla büyütüldüğünü ve Demet Akbağ’ın sürekli olarak Tatlıtuğ üzerinden bir baskı altına alındığını söyleyen ikili Akbağ’ın kirasını düzenli alıp alamadığını konuşurken Seren Serengil’den şaşırtıcı bir itiraf geldi. “Ben de ünlü isimlere evimi kiraya vermek isterdim hatta Kaan Urgancıoğlu’na evimi bedavaya kiraya verirdim. Tabi annem buna ne der bilmiyorum ama çok sevdiğim beğendiğim bir isim ve bu yüzden de düşünmeden ondan kira almazdım bedavaya verirdim” şeklinde bir açıklama yapan ve son zamanlarda Hakan Altun’la yakıştırılan Seren Serengil böylelikle hayalindeki erkeği de açıklamış oldu.

İLGİLİ HABERHakan Altun, Seren Serengil hakkında açıklamada bulunduHakan Altun, Seren Serengil hakkında açıklamada bulundu

Son güncelleme: 10:29 - 20.10.2016