Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil, yeni sezondaki programı öncesi konuştu
Seren Serengil, yeni sezondaki programı öncesi konuştu
Deniz Akkaya ve Mesut Yar ile yeni yayın döneminde hazırlayacağı program öncesi Bodrum'da tatil yapan Seren Serengil, Gölköy Beluga Beach'de görüntülendi.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 9 Eylül 2016 - 15:31

Yeni programında Deniz Akkaya ile yorumcu olmanın nasıl bir duygu olduğunun sorulması üzerine açıklama yapan Seren Serengil, ‘Onu çok takdir ediyorum ama programda onunla aynı fikirde olmak zorunda değilim, bana göre önemli olan karşılıklı saygı çerçevesinde yorumlarımızı yapmak ‘ dedi. Serengil şu açıklamayı yaptı.

seren-serengil-ic
‘Ben hiç bir zaman bu iş ilişkisi olabilir, aşk ya da arkadaşlık ilişkisi olabilir, çok iyi geçineceğiz gibi bir iddiada bulunmayı sevmem ve tercih etmem, çünkü insan ailesinde de işinde de arkadaşları arasında da ayrı fikirlere sahip olabilir, tartışabilir de dolayısı ile benim birisi ile çalışabilmem için de onunla iyi anlaşmam ilk şartım ya da düşüncem değildir, onunla anlaşamayabilirim, aynı fikirde olmayabilirim, benim için programdaki üç kişinin ayrı fikirde olup bunu saygı çerçevesinde tartışabiliyor olması önemlidir, birbirimizin kişilik haklarına yorumlarına müdahale etmeden, ben ayrı fikirlerde olabilirim, anlaşmayabilirim de burada hiçbir sorun yok benim için, ben anlaşmak için program yapmıyorum, ben önüme gelecek olan magazin ya da güncel programları doğru değerlendirebilecek insanlara program yapmak istiyorum. Bana göre Deniz Akkaya da Mesut Yar da çok doğru isim. Çünkü entelektüel ve vizyonu olan isimler, iyi eğitim görmüş kişiler, Deniz’le benim hayatımızda bir takım mutsuzluklar oldu, bunlardan Deniz’le benim iyi tecrübeler edindiğimize inanıyorum, ve bunlardan yola çıkarak önümüze gelen konuları iyi değerlendirebileceğimize inanıyorum’ dedi.