Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil’den Aleyna Tilki’ye destek
Seren Serengil’den Aleyna Tilki’ye destek
Seren Serengil, son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Aleyna Tilki'ye destek verdi.
Magazin 31 Ekim 2016 - 07:36

Deniz Akkaya ile birlikte sunduğu Duymayan Kalmasın adlı programda Aleyna Tilki’nin durumunu masaya yatıran ve uzun uzun konuşan Seren Serengil, genç kızın 18 yaşından önce içkili mekanlarda çıkmasını eleştirirken bir itirafta bulunmuş kendisinin de bir dönem yaşını büyütürek bu tarz yerlerde sahneye çıktığını açıklamıştı. “Bizim zamanımızda bu konular böylesine büyütülmemişti” şeklinde konuşan Seren Serengil, geride bıraktığımız gün instagram hesabından yaptığı paylaşımla Tilki’ye destek verdiğini açıkladı. Genç kızla birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Serengil şunları yazmış: “Ben de sahneye 16 yaşımda çıkmıştım ben de aynı engellerle karşı karşıya kaldım. Benimle de uğraşan çok oldu. O yüzden onu çok iyi anlıyorum o yüzden onu kalpten destekliyorum. İçkili yerlerde olmasa da Aleyna sahnede olmalı. Bir insan da bir şey varsa önünde ne dağlar ne de yıllar ne de insanlar durabilir. Hatta kendi bile duramıyor”

seren-serengil-ic

İLGİLİ HABERAleyna Tilki kamuoyu ile paylaştıAleyna Tilki kamuoyu ile paylaştı

İLGİLİ HABERAleyna Tilki 16 yaşında alkollü mekanda çıktığı için eleştiriliyorduAleyna Tilki 16 yaşında alkollü mekanda çıktığı için eleştiriliyordu