Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil’den çok konuşulacak kaynana açıklaması
Seren Serengil’den çok konuşulacak kaynana açıklaması
Demet Akalın ve Okan Kurt'un birlikteliklerinin beşinci yılını kutladıkları geceye katılanlar arasında Seren Serengil de vardı.
Magazin 4 Kasım 2016 - 17:30

Gecenin sonuna doğru kutlama yapılan mekânı terk eden Seren Serengil, dışarıda kendilerini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı. Demet Akalın ve Okan Kurt çiftiyle ilgili olarak; “İlk tanışma yıl dönümlerini de birlikte kutlamıştık, aradan 5 yıl geçmiş zaman ne kadar çabuk geçiyor. İnşallah bir ömür boyu mutlu olurlar” dedi.

seren-serengil-ic

Basın mensuplarının, “Sizin yıldönümünüzü ne zaman kutlayacağız?” sorularına karşılık Serengil, ”Kutlayamıyoruz çünkü hayatım yalnız geçiyor, en son ilişkim 3 yıl sürmüştü (Görüntü yönetmeni Ali Küçük’le birlikte olmuştu) ama nihayetine erdiremeden bitti. Yeni ilişkilerimde kriterlerimi çoğalttım, mümkünse annesi olmasın, yani en son ilişkimizde 3 yıl boyunca annesi de bizimle tatile geldi. İnanın bıktım! Mümkünse kaynanam olmasın”diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İLGİLİ HABERDeniz Akkaya, Seren Serengil'e ilginç bir yorumda bulunduDeniz Akkaya, Seren Serengil’e ilginç bir yorumda bulundu

Son güncelleme: 17:05 - 05.11.2016