Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil’den Müge Dağıstanlı’ya sert sözler
Seren Serengil’den Müge Dağıstanlı’ya sert sözler
Tüp mide ameliyatı ile fazlalıklarından kurtulan Seren Serengil, basında çıkan bikinili fotoğraflarının Müge Dağıstanlı tarafından photoshopla deforme edildiğini iddia etti.
Magazin 4 Ağustos 2016 - 08:41

Seren Serengil, Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar adlı magazin programının sunucusu Müge Dağıstanlı’yı ‘bikinili fotoğraflarını photoshoplattığını’ iddia ederek mahkemeye vereceğini açıkladı.

Geçirdiği tüp mide ameliyatı sonrası 25 kilo veren Seren Serengil deforme olmuş bikinili fotoğraflarının gerçeği yansıtmadığını ve bunu Müge Dağıstanlı’nın yağtırdığını söyleyerek sosyal medya hesabından Dağıstanlı için ağır sözler sarf etti. Dağıstanlı’nın fotoğrafını paylaşan Serengil, fotoğrafa şu notu düştü:

seren

50 OLDUN HALA EVLENEMEDİN!

“Müge valla 48 yaşında olmuşsun. 2 yıl sonra 50. Yemin ediyorum hiç göstermiyorsun. Ya bir türlü evlenemedin. Halbuki komik, eğlenceli bir kadınsındır. Neden böyle oldu acaba? Gel tatile gidelim beraber diyeceğim, mayolu hiç görmedik seni. Hem kendi gazetende photoshop yaptırırsın. İstediğini kötü, istediğini iyi çıkarıyorsun ya… Aman sen sakın yakalanma ben vücuduma güveniyorum. Yoksa plajlara inmezdim. Allah’tan videolarda gerçek halim var da. Kıskançlıktan hangi pozu koyarsak daha kötü çıkar çabalarının boşa çıktığını herkes görüyor.

seren2

ESTETİKLER İŞE YARAMADI

Sen bir çok sanatçıdan çok daha fazla estetik yaptırdın. Ben doktorları, neler yaptıklarını da biliyorum ama bak işe yaramadı ki kimse evlenmedi senle… Çünkü senin kalbine estetik yaptırman lazım, kötü olan organın o… Onu düzelt, yüzünü gözünü göğsünü yaptıracağına bence… Hiç kimse sevmiyor seni. Herkes mi sevmez yahu. Tv programın seyredilmiyor, 87 idin en son. Öf içim karardı valla. Ne yap yap toparlan ve su kıskançlık krizlerinden kurtul. ASLAN gibi ol. Hadi bakayım. Olmuşsun da, biraz daha ol.

seren3

O yayınlattığın resimde insanların mahrem yerleri gizli çekim yapılsa da yayınlanmaz. Ahlaki değerlere sadık olanlar bunu yapmaz… Yaklaşık bir yıldır çalıştığınız gazeteyi ve kanalı aleyhime haberler yapmak için kullanıyorsun. Burası da benim gazetem. Hadi bakalım, yeter artık”