Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil’in dizleri
Seren Serengil’in dizleri
Modacı Nur Yerlitaş'ı geçirdiği ameliyat sonrası ziyarete giden Seren Serengil, objektife yansıyan görüntüsüyle şaşırttı.
Magazin 13 Ekim 2016 - 10:15

Memesinde kist tespit edilen ünlü modacı Nur Yerlitaş dün apar topar ameliyat olmuş, kötü haberi duyan dostları ünlü modacıya destek için hastaneye koşmuştu. Bu isimlerden biri de geride bıraktığımız aylarda geçirdiği tüp mide ameliyatı sonrası adeta bambaşka biri olan Seren Serengil oldu. Fazla kilolarından kurtulmak için bıçak altına yatan Seren Serengil’in verdiği kilolar dikkatlerden kaçmadı. Kısa sürede adeta eriyen Serengil’in bacağındaki deformasyon objektiflere yansıdı.

SEREN SERENGİL’DEN AÇIKLAMA

Başarılı isim Seren Serengil, diziyle ilgili yapılan haberlerden sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak dizindeki izlerin sanıldığı gibi ameliyat deformasyonu olmadığını, bacağına kaynar su döküldüğünü söyledi. İşte Serengil’in o açıklaması: “Arkadaşlar bacağıma kaynar su döküldü. İzler 6 aya kadar geçecekmiş. Yani merak edilecek bir şey yok 2 ay oldu. Ben saklamıyorum dün Nur Yerlitaş’a hastaneye gittiğimde çekilmiş bir fotoğrafın üzerine sormuşsunuz cevap vermek istedim. Zaten sürekli başıma bir şey geldi programa başladım başlayalı hastalığım da geçmedi nazar var galiba ama sizin güzel dualarınız korur beni.”

Son güncelleme: 13:28 - 13.10.2016