Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil’in hayranları onu Hakan Altun ile yakıştırdı
Seren Serengil’in hayranları onu Hakan Altun ile yakıştırdı
Şarkıcı ve oyuncu Seren Serengil'in paylaşımı, hayranlarının onu Hakan Altun'la yakıştırmasına neden oldu.
Magazin 23 Ağustos 2016 - 09:25

Seren Serengil, geride bıraktığımız aylarda geçirdiği mide ameliyatı sonrası adeta bambaşka biri haline gelmişti. Eski kilolarından kurtularak son derece fit bir görüntüye kavuşan Seren Serengil, yeni görüntüsüyle objektiflerin karşısına geçmekten de geri durmuyor. Yepyeni bir görüntüye kavuşan Seren Serengil hakkında son zamanlarda magazin kulislerinde dikkat çekici bir aşk iddiası dolanıyor. Hemen her fırsatta arkadaşı olduğunu söylediği Hakan Altun’la aşk yaşadığı konuşulan Seren Serengil’in 14 Ağustos’ta yaptığı bir paylaşım sonrası hayranları da bu iddiaları dillendirmişti. Altun’un doğum gününü sosyal medya hesabından kutlayan Seren Serengil aynı zamanda ‘Arkadaşımız’ ifadesini kullansa da paylaştığı fotoğraflar ve altına gelen yorumlar işin çok daha farklı bir boyutu olduğunu düşündürdü. İşte Serengil’in paylaşımına gelen yorumlar:

seren-serengil-ic

redaksoy İki aşk insanı, çok yakışıyorsunuz

hulyaiz16 Hakan seni mutlu eder. Doğru dürüst adam çok da güzel olur

e.akillioglu Yemin billah geçen gün aklımdan geçti. Buralara yazmayayım ayıp dedim. Tek ben değilmişim bunu gören herkese alkış valla…

reyhanguler77 Yoksa aşk mı? Gönül ne derse o olur

miracbehlul Hakan Altun’la çok yakışıyorsun kız Seren

oztuozlem Bence de havada aşk kokusu var

seren-serengil-ic-2

zynpddm02 Hakan Altun’la evlensen… İyi bir adam…

nurhan_yucel68 Acayip yakışıyorsunuz keşke sevgili olsanız