Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serenay Aktaş konuk olduğu programda ilginç açıklamalar yaptı
Serenay Aktaş konuk olduğu programda ilginç açıklamalar yaptı
'Hadi Be'nin konuğu, Serenay Aktaş, Younow takipçilerinin ve Emre Saygı'nın sorularını yanıtladı ve samimi açıklamalarda bulundu.
Magazin 10 Haziran 2016 - 15:24

Etkileyici fiziğiyle olduğu kadar futbolcu kimliğiyle de özellikle magazin muhabirlerinin yakından takip ettiği bir isim oldu Serenay Aktaş. Güzelliği ve popüleritesi öyle yükseldi ki oyunculuk yaptı, hatta Acun Ilıcalı’nın davetini kırmayarak Survivor’da bile boy gösterdi. Bir süredir ortalarda görünmeyen Aktaş, ‘Hadi Be’nin konuğu oldu ve hayatıyla ilgili şaşırtıcı detaylar paylaştı.Tutumlu ve harcamalarına dikkat eden bir insan olduğunu belirten Serenay Aktaş “Çok tutumlu bir kadınım. Elime para geçtiğinde gidip şuradan ya da buradan marka bir çanta, kıyafet almam. Biriktire biriktire gidip araba ya da ev alırım. Kenara 5 lira yada 10 lira ne attığım parayla aileme ev aldım. Boş şeylere asla para harcamam. Marka kadınlar vardır, şu marka çantayı en lüks mağazadan alıyım diye asla düşünmem. Çok boş iş geliyor bunlar bana” dedi.

 

serenay-aktas-ic

ÇOK HIZLI ARABA KULLANIYOR

Trafikte çok hızlı araba kullandığını belirten Serenay Aktaş “Benim abim taksici ve araba kullanmayı ondan öğrendim. Çok deli, atarlı ve giderli araba kullanırım. Arabamın camları kapalıysa bir bağırma ve küfür etme durumum oluyor. Karşımdaki beni sıkıştırdıysa, bir araba geçtin ne oldu diye kendi kendime bağırırım. Ne yaptın sen diye. Çok sinirleniyorum. Kuralları iyi bilirim ama deli kullanırım” dedi.

Son güncelleme: 15:51 - 10.06.2016