Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serenay Aktaş tiyatroya el attı
Serenay Aktaş tiyatroya el attı
Survivor yarışmasıyla tanınan Serenay Aktaş, beyazperdeden sonra tiyatro sahnesinde boy göstermeye hazırlanıyor.
Magazin 15 Kasım 2016 - 15:25

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir defile organizasyonunda iddialı kıyafetiyle dikkatleri üzerine çeken Serenay Aktaş, Survivor yarışmasıyla kazandığı şöhret sayesinde kendisine yeni iş kapıları aralamaya devam ediyor. Yarışma sonrası yıldızı parlayan ve futbolculuk kariyeri de bulunan Aktaş, bazı filmlerde rol almıştı. Ekrana ve sanatsal çalışmalara odaklanan Aktaş, şimdi de tiyatro sahnesinde boy göstermeye hazırlanıyor.

serenay

“Benim Neyim Eksik” isimli komedi oyununun kadrosuna katılan Seranay Aktaş, bu kez güldürecek. Aktaş’ın yanı sıra Meral Kaplan ve Ebru Kaymakçı gibi tanınan oyuncuları ile birlikte Serkan Atar, Osman Dursun ve Erkan Çubuk gibi deneyimli oyuncuları kadrosunda barındıran oyun, canlı orkestrası ve solisti ile de fark yaratmayı hedefliyor.

İLGİLİ HABERSerenay Aktaş konuk olduğu programda ilginç açıklamalar yaptıSerenay Aktaş konuk olduğu programda ilginç açıklamalar yaptı

İLGİLİ HABERİTHİB defilesinde Serenay Aktaş rüzgârıİTHİB defilesinde Serenay Aktaş rüzgârı

Son güncelleme: 17:50 - 15.11.2016