Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serenay önce göğüs dekoltesi ardından mini etek…
Serenay önce göğüs dekoltesi ardından mini etek…
Oyuncu Serenay Sarıkaya Bebek'te bir kuaför çıkışında görüntülenmiş, giydiği göğüs dekolteli kıyafetle kendisinden söz ettirmişti.
Magazin 8 Eylül 2017 - 13:49

‘Fi’ dizisinin yeni sezonu için sabırsızlandığını söyleyen Serenay Sarıkaya günlük hayatında tercih ettiği kıyafetlerle dikkat çekiyor. Oyuncu Kerem Bursin’le birlikte uzun soluklu bir ilişki yaşayan Serenay Sarıkaya geride bıraktığımız sezona damga vuran ve cesur sevişme sahneleriyle dikkat çeken ‘Fi’ dizisinde başrolde oynamıştı. Günlük hayatında muhabirlerin kendisini görüntülenmesinden rahatsızlık duymayan ve pek çok ünlünün aksine magazin basınıyla barışık olan Serenay Sarıkaya önceki gün Bebek’te bir kuaföre gitmiş ve buraya giderken tercih ettiği göğüs dekolteli kıyafetle dikkatleri üzerine çekmişti.

serenay-sarikaya

Güzel oyuncu dün de bir AVM’de yakalandı muhabirlere… Yine dikkat çekici bir kıyafetle üzerinde büyük fiyonklar bulunan mini bir etekle poz veren Serenay Sarıkaya sadece davetlerde değil günlük hayatında da cesur kıyafetler tercih ettiğini ortaya koydu.

serenay-sarikaya-ic