Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serenay Sarıkaya’nın burun halkası
Serenay Sarıkaya’nın burun halkası
Serenay Sarıkaya burnundaki halkayla katıldığı davette ilgi odağı oldu.
Magazin 18 Kasım 2016 - 14:35

Şimdilerde Nejat İşler’le başrolünü paylaştığı İkimizin Yerine adlı filmde boy gösteren Serenay Sarıkaya, geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabından yeni imajıyla ilgili paylaşımda bulundu.

serenay-sosyal-88

Burnundaki halkayla dikkatleri çeken Sarıkaya’nın, bir süre önce Rihanna’nın da taktığı halka modasına uyduğu görüldü. Septum halkaları denen ve dünyada da moda olan bu akımı Türkiye’de de takip eden çok sayıda isim var.

serenay-sarikaya-ic

Rihanna’nın giydiği kırmızı kürk mantoyu da bir süre önce Sibel Can üzerine giyerek sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

sibel-can-ic

İMAJINI SÜRDÜRMEYE KARARLI

Önceki akşam bir giyim markasının düzenlediği tanıtım gecesine katılan Serenay Sarıkaya’nın burnundaki halka, güzel oyuncunun bu imajından bir süre daha vazgeçmeyeceği şeklinde yorumlandı. Son derece büyük ve dikkat çekici olan bu takıyla birlikte gazetecilerin objektiflerine gülümseyen Sarıkaya’nın keyfi yerinde görünüyordu.

İLGİLİ VİDEOSerenay Sarıkaya ”Vazgeçtim” PerformansıSerenay Sarıkaya ”Vazgeçtim” Performansı

İLGİLİ HABERSerenay Sarıkaya Bond kızı olmak istiyorSerenay Sarıkaya Bond kızı olmak istiyor

İLGİLİ HABERSibel Can da kalp manto modasına uyduSibel Can da kalp manto modasına uydu

Son güncelleme: 15:19 - 18.11.2016