Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serkan Altunorak’la birlikte görüntülenen Ayça Erturan geride bıraktığımız sene Oğulcan Kırca ile evliydi
Serkan Altunorak’la birlikte görüntülenen Ayça Erturan geride bıraktığımız sene Oğulcan Kırca ile evliydi
Ayça Erturan, rol arkadaşı Serkan Altunorak'la görüntülenince soluğu bir sonraki gün kocası Oğulcan Kırca'nın yanında aldı.
Magazin 20 Haziran 2016 - 11:41

‘Evli ve Öfkeli’ dizisinde iki sevgiliyi canlandıran Serkan Altunorak ve Ayça Erturan önceki akşam Asmalımescit’te bir mekan çıkışında magazin muhabirleri tarafından görüntülendi. Aynı seti paylaşan ve dizide sevgiliyi oynayan ikili gazetecileri görünce gülümsemekle yetindi. İkilinin mekan çıkışı görüntülenmesi, BKM Mutfak ekibinden tanıdığımız Ayça Erturan’ın 2014 yılında evlendiği Oğulcan Kırca’yı akıllara getirdi. Erturan 2014 yılında Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca ile sürpriz bir şekilde evlenmiş ve bu evlilik bir sene sonra ikili tarafından bir mekan çıkışında “Biz 31 Ağustos 2014'te evlendik ama sizden sakladık. Ay sonunda evliliğimizin birinci yılını kutlayacağız” sözleriyle açıklanmıştı.

ogulcan-ic-2
Ayça Erturan’ın rol arkadaşıyla bir mekan çıkışı geç saatte görüntülenmesi akıllara ‘aralarında bir aşk mı var?’ sorusunu getirse de çiftin hemen ertesi gün MFÖ konserinde ortaya çıkması bu iddiaları büyümeden bitirdi. Objektiflere mutluluk pozu veren karı koca böylelikle bir gece önce çekilen bu fotoğrafın da sadece dostane bir kare olduğunu göstermiş oldu.

serkan-1

OĞULCAN KIRCA KİMDİR?

Oğulcan Kırca, 4 Temmuz 1977 tarihinde İstanbul‘da doğdu. Babası Levent Kırca, annesi TRT‘de yazar ve yönetmenlik yapan Nur Diner‘dir. Özdeş adında bir erkek kardeşi bulunan Oğulcan Kırca’nın, babasının Oya Başar ile evliliğinden de Umut ve Ayşe adında kardeşi vardır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema-Tv bölümünden mezun oldu. Okuldan mezun olduktan sonra Kırca Yapım'ı kurdu. İlk kısa metrajlı filmini yine mezuniyetinden sonra çeken Oğulcan bu filmi, TRT‘nin desteğiyle 41. Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne gönderdi. 35 mm'lik bu film yurtdışı dahil 3 bin film içinden sıyrılıp ödül aldı. ‘Olacak O Kadar‘da yönetmenlik yaptı. Üniversitede okurken aynı zamanda çalışan Oğulcan, o dönemler ailesinin yaptığı ‘Son' ve ‘Şeytan Bunun Neresinde?' isimli uzun metrajlı filmlerde yardımcı yönetmenlik ve dijital efekt süpervizörlüğü görevini üstlendi.

Son güncelleme: 12:09 - 20.06.2016