Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serpil Çakmaklı’dan erotik sahneleriyle ilgili şaşırtıcı açıklama
Serpil Çakmaklı’dan erotik sahneleriyle ilgili şaşırtıcı açıklama
Türk sinemasına damga vuran oyunculardan Serpil Çakmaklı verdiği röportajda kendi dönemine ait ilginç detaylardan bahsetti.
Magazin 23 Eylül 2017 - 14:10

Oynadığı fimlerde sergilediği bikinili vücuduyla bir döneme damga vurmuş isimlerden Serpil Çakmaklı çektiği cesur sahnelerle ilgili açıklamalarda bulunurken şimdiki neslin kendilerinden daha cesur olduğunu söyledi. Verdiği röportajda kendi dönemindeki film setlerinden ve çekim ortamlarından da bahseden Çakmaklı ilginç açıklamalarda bulundu. İşte Serpil Çakmaklı’nın Posta gazetesine verdiği röportajda dikkat çeken kısımlar:

Bugünkü aklınız olsa o kadar erotik sahnede oynar mıydınız?

Bunu kabul etmiyorum. Günümüzde her şey yapılıyor ekranlarda. Ben amatör kalırım yenilerin yanında. Biz de cömert sahneler çekiyorduk ama altımızda taytlarımız oluyordu.

Beren Saat sevişme sahnelerinde araya yastık konulduğunu söylemişti.

Bizde yastık olmazdı. Profesyonellikte ona gerek var mı bilmiyorum.

serpil-cakmakli-ic

‘Televizyon muhafazakarlaşıyor’ fikrine ne söylersiniz?

Saçmalıyorlar. Hepsi öpüşüyor. Şimdiki oyuncular gayet rahat. Bizim jenerasyonumuzu amatör bırakacak şeyler yapılıyor.

Mesela neler?

Bizim dönemimizde evli bir kadının öpüşmesi büyük olaydı. O zaman için hangi erkek bunu kabul ederdi. Şimdi bakıyorsun, evli oyuncuların hepsi rahatlıkla öpüşüyor. Kurallar değişti, yumuşadı.

‘Sevişme sahnelerinde gerçek etkileşim oluyordu’ diyenler de var.

Mümkün değil. Bir kere ortam müsait değil. Işıklar altında. Bazen herkes çıkartılır, sadece yönetmen ve asistanı kalırdı içeride. Çünkü utanırdık. Öyle bir ortamda neyin etkilenmesi!

Son güncelleme: 15:31 - 23.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.