Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serpil Doğulu’nun doğum gününe polis baskını
Serpil Doğulu’nun doğum gününe polis baskını
Müzisyen Kenan ve Ozan Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu, 72. yaş gününü Suadiye'deki Brasserie Noir'de kutladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 11 Şubat 2016 - 07:51

Aile üyeleri ve yakın dostların katıldığı doğum gününde, Serpil Doğulu ve çocukları pastanın mumlarını hep birlikte üfledi. Mekanı özel olarak doğum günü için kapattıran Kenan Doğulu, kısa süreli gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Foto: Emre Çevik - Kenan Doğulu
Kapının önünde çıkarak ailesinin daha rahat eğlenmesi için görüntü alınmamasını isteyen Doğulu, “Bugün annemiz için bir araya geldik, çok güzel 70 yıl geçirdi. Bizi çok iyi yetiştirdi, ona çok şey borçluyuz” dedi. Annesi ile ilgili birçok anısının olduğunu belirten Kenan Doğulu, “Annem ile çok unutamadığım anım var, çok terliğini yedim. Hiç ıskalamazdı, yüzde yüz vururdu” dedi. Bir dönem Serpil Doğulu ile arası bozuk olan Beren Saat’in doğum gününde aradaki buzları erittiği görüldü.

Foto: Emre Çevik

SES YÜKSEK OLUNCA…

Kenan ve Ozan Doğulu, annelerine doğum günü için özel bir sürpriz hazırladı. Genç şarkıcı Aziz Kiraz hayranı olan anne Serpil Doğulu, bu sürpriz ile karşılaşınca çok duygulandı. Gecenin en çok ilgi çeken anı ise Kenan Doğulu ve Beren Saat’in romantik dansı oldu.
Foto: Emre Çevik

Gecenin ilerleyen saatlerinde eğlencenin dozunu kaçıran aile, müziğin sesini sosuna kadar açınca komşular tarafından polise ihbar edildi. Mekanın önüne gelen polis gerekli uyarıyı yapınca, müziğin sesi kısık halde eğlence devam etti.