Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serra Yılmaz resimleriyle Ata Demirer’i şakaladı
Serra Yılmaz resimleriyle Ata Demirer’i şakaladı
Serra Yılmaz, Demet Akbağ’la birlikte hareket etti Ata Demirer’i şakaladılar.
Magazin 19 Haziran 2016 - 10:23

Demet Akbağ, pek çok filmde başrolü de paylaştığı aynı zamanda yakın arkadaşı Ata Demirer'e, Serra Yılmaz'la birlikte hazırlık aşaması haftalar süren bir şaka yaptı. Bizzat Demet Akbağ tarafından yazılan şaka gereği, işbirlikçi Serra Yılmaz, Ata Demirer'i haftalar önce kendisine bir sürprizi olduğunu söyleyerek verdiği gün ve saatte, söylediği adreste olmasını istedi.
ata-demirer-2

RESSAM SERRA YILMAZ

Demirer söylenen adrese geldiğinde Türk – Fransız sanatçıların bir resim sergisini gördü. Serra Yılmaz, hayatında ilk kez Fransız dostlarının talebi ile yağlı boya tablolar yapmıştı ve dernek yararına bu tablolar satışa çıkıyordu. Serra Yılmaz, ilkokul öğrencisi ayarındaki tablolarını överken, Ata Demirer'e diğer sürpriz tesadüfen bir çekim için Bozcaada'da olan Demet Akbağ'ın da davetli olarak sergiye katılması oldu.

ata-demirer-3

Serra Yılmaz'ın birer başarısızlık örneği tabloları karşısında ne diyeceğini bilemeyen Ata Demirer, bir de Demet Akbağ tarafından tablo satın alması gerektiği söylenince ne yapacağını şaşırdı. Ata Demirer, bir dansçının (şaka ekibinden Bahadır Efe) absürd resim performansını izleyince kahkahalarını tutamadı.

ata-demirer-5

Şakanın finalinde Serra Yılmaz, Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın yağlı boya tablosunu yapmaya başladı. Ama tablo iki ismin Eyvah Eyvah serisindeki karakterlerinin karikatürü idi. Finalde her şeyin bir şaka operasyonu olduğunu öğrenen Demirer, bütün bu hazırlığın kendisi için yapıldığına inanamadı.