Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sertab Erener Bodrum’da müzikseverleri coşturdu
Sertab Erener Bodrum’da müzikseverleri coşturdu
Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinde, pop müziğinin güçlü sesi Sertab Erener sahne aldı.
Magazin 14 Temmuz 2016 - 14:51

Bodrum Antik Tiyatro’da Sertap Erener konserini, dizi oyuncusu Kerem Fırtına, sevgilisi Model grubunun solisti Fatma Turgut ve oyuncu Müjde Uzman’ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 2 bin kişi izledi. Erener konserine Kırık Kalpler albümünde yer alan ‘Aşk Beni’ isimli parçasıyla başladı. Siyah mini bir etek ve bluz ile bot giyen Erener, seksi görüntüsüyle dikkati çekti.

Hayranlarına geldikleri için teşekkür ederek konsere başlayan Erener, “İyi ki geldiniz. Gelmeseydiniz tek başımıza çok hoş olmazdı. Gerçekten bu yıl konser yapmak o kadar kolay değil. Bir şekilde zor bir dönemden geçiyor bu coğrafya ve dünya bence. O yüzden kültür çok önemli bir şey ya, yaşamamız için en değerli şey. Onlardan biri de bu iletişimi de kurabilmek. Birlikte şarkılar söyleyebilmek, çünkü bence müzik bizi iyileştiriyor. Eğlenmenize bakın ve şarkılara eşlik edin, hep beraber söyleyelim” dedi.

Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri 14 Temmuz Volkan Konak, 15 Temmuz Murat Boz konseriyle devam edecek.

sertab

SEKSİ SERTAB!

Yıllar Sertab Erener’in güzelliğine güzellik kattı. Ünlü sanatçı konserde giydiği siyah yeleğin içine dantel sütyen takmayı tercih etti.

Son güncelleme: 14:53 - 14.07.2016