Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevda’nın Bahçesi Dizisi konusu ve oyuncuları. Sevda’nın Bahçesi ne zaman başlıyor?
Sevda’nın Bahçesi Dizisi konusu ve oyuncuları. Sevda’nın Bahçesi ne zaman başlıyor?
Kanal D'nin yeni dizisi Sevda'nın Bahçesi başlıyor! Başrollerini Sibel Can ve Emre Kınay'ın paylaştığı dizide sırlarla dolu hüzünlü bir hikaye anlatılacak. Peki Sevda'nın Bahçesi'nin yayın tarihi belli mi? Dizi hangi gün yayınlanacak? Sevda'nın Bahçesi'nin oyuncuları kim? İşte ayrıntılar...
Magazin 14 Eylül 2017 - 15:43

Sizleri ekran başına kilitleyecek yeni bir dizi daha başlıyor. Kanal D yeni yayın döneminde de iddialı bir diziyle karşımızda. Sevda’nın Bahçesi dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosu ve dizinin konusu belli mi?

18 yıl önce boşanan Levent ve Sevda’nın yıllar sonra biraraya gelmesini anlatacak dizi bu karşılaşmanın iki kişinin ve çevresinin hayatlarında neleri değiştirdiğine odaklanacak.

Kanal D yeni sezona bomba gibi gelmeye hazırlanırken birbirinden iddialı dizlerde seyirciler tarafından merakla bekleniyor. Merakla beklenen dizilerden biri de Sevda’nın Bahçesi. Emre Kınay ile Sibel Can’ın uzun bir aradan sonra bir araya getiren dizinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor.Sevda'nın Bahçesi, 23 Eylül Cumartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi ile buluşacak.

SEVDA’NIN BAHÇESİ DİZİSİNİN KONUSU

Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent'e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent'in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent'e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir.

SIRLAR VE YALANLAR AŞKTAN BÜYÜK MÜDÜR?

Kader bir gün Levent ve Sevda'yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin'in hayatına girer. Aylin'in Levent'in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir. Yıllar sonra karşısında Sevda'yı görünce kafası karışan Levent'i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir?

SEVDA’NIN BAHÇESİ İLK FRAGMAN


OYUNCU KADROSU:

Sibel Can (Sevda)

sibel-can-sli-1

Emre Kınay (Levent)

emre-kinay-sli

Begüm Kütük (Aylin)

begum-kutuk

Alina Boz (Defne)

alina-boz-sli

Baran Bölükbaşı (Tolga)

baran-bolukbasi

Esra Kızıldoğan (Ayşe)

esra-kizildogan

Mehmet Bozdoğan (Hamdi)

mehmet-bozdogan

Berat Yenilmez (Eray)

berat-yenilmez

Teoman Kumbaracıbaşı (Hakan)

teoman-kumbaracibasi

Haydar Köyel (Nuri)

haydar-koyel

Yasemin Öztürk (Jale)

yasemin-ozturk

Özlem Mahmutoğlu (Eda)

ozlem-mahmutoglu

Melehat Abbasova (Tatyana)

melehat-abbasova

Doğa Konakoğlu (Ufuk)

doga-konakoglu
Son güncelleme: 15:44 - 14.09.2017
Magazin 14 Eylül 2017 - 15:43