Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seven Ne Yapmaz başladı olay oldu! Oyuncu kadrosuna övgüler
Seven Ne Yapmaz başladı olay oldu! Oyuncu kadrosuna övgüler
Seven Ne Yapmaz atv’de bu akşam başladı. Yakışıklı oyuncu Yusuf Çim ile Seren Şirince’nin rol aldığı dizi Twitter’da trend oldu. Seven Ne Yapmaz dizisi samimi diyalogları ile izleyiciden tam not aldı. İşte dizinin başrolü Yusuf Çim ile Seren Şirince hakkında bilmeniz gerekenler
Magazin 6 Eylül 2017 - 22:09

Seven Ne Yapmaz ilk bölümü ile atv ekranlarında başladı. Oyuncu kadrosundaki isimlerle de dikkatleri çekmeyi başaran dizi ile ilgili tebrik tweetleri atılıyor. Peki kim bu oyuncular? Dizinin konusu nedir?

NAZLI'NIN GÖZYAŞLARI GECEYE DAMGASINI VURDU

SEVEN NE YAPMAZ KONUSU

Uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy, Türkiye'nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding'in veliahtıdır. Fakat yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı'yla karşılaşır. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı'nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı'ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı'ya bir anda aşık oluvermiştir. Nazlı da ona…

TWİTTER'I COŞTURDU

SEVEN NE YAPMAZ OYUNCULARI: BAŞROLDE KİMLER VAR?

Yusuf ÇİM (Ozan EKİNSOY)

Ozan, yakışıklı, havalı, sorumsuz ve çapkın genç bir adamdır. Hayatı boyunca hiç yokluk görmemiş, hiç sıkıntı yaşamamıştır. Tatlı dilli, şeytan tüyü olan zeki biridir ama zekasını bugüne kadar hep çapkınlığa ve haytalığa kullanmıştır. Ta ki bu tavrıyla aile şirketinin sonunu hazırlayana kadar… Babasının verdiği ceza, Ozan'ın tüm hayatını değiştirecektir.

1991 İstanbul doğumlu olan Yusuf Çim, Best Model 2011 yarışmasında First Runner-Up seçildi. Yarışma öncesinde ise sadece basının davetli olduğu bir gecede basın mensupları tarafından oylanarak “Best Model 2011 Basın Yüzü” oldu. Çim, aynı zamanda Best Model’ın gülen yüzü olarak da tanınıyor.

İstanbul AREL Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü öğrencisi olan Yusuf Çim, modellik kariyerine reklam ve katalog çekimleriyle başladı. Tanınmış markaların reklam filmlerinde rol aldı. Daha sonra ünlü markaların defilelerinde boy gösteren Yusuf Çim, oyunculuk ve sahne sanatları eğitimi gördü ve sanatçıların kliplerinde yer aldı.

2014 yılında, ‘Olsun Bi Kere’ adlı şarkısıyla müzik hayatına dahil oldu.

Söz ve müziği Ender Çabuker’e ait olan parça gündemde ses buldu ve Yusuf Çim’i geniş hayran kitlelerine ulaştırdı. Çim’in ilk single çalışması olan ‘Olsun Bi Kere’ adlı parçanın albümde 5 ayrı versiyonu bulunurken şarkının klibini Deniz Akel çekti.

Down Sendromlular Türkiye Derneği’nin de gönüllü yüzü olan Çim, halen onlarla sık sık görüşmekte, çekimlerine katılmaktadır.Down Sendromlu çocuklar ile bir araya gelen sanatçı Down Sendromu Derneği ile birlikte ”Bu Yılda Bizi Unutmayın!” konseptli projesini gerçekleştirdi.

Konserlerine yurtdışında başlayan Yusuf Çim, röportajlar ve televizyon programlarını 1 yılı aşkın süredir aldığı şan eğitimi derslerine göre ayarlıyor.

2014'ün son günlerine geldiğimizde Show Tv'de yayınlanan başlayan Ezra isimli dizinin başrol oyuncusu olan Yusuf Çim, sosyal medyayı özellikle hayranlarıyla iletişime geçebilmek için kullandığını belirtiyor.

Seren ŞİRİNCE (Nazlı AYCI)

Güzeller güzeli köylü kızımız Nazlı, Fatma ananın çiftliğinde büyümüş, çalışkan, herkesin yardımına koşan melek gibi bir kızdır. Annesini bebek yaşta kaybetmiş, köyden gitmek zorunda kalan babasını ise hiç tanımamıştır. Annesi yerine koyduğu Fatma'nın kanatları altında, doğal bir ortamda, çiftlikte büyümüştür. Bu güzel, iyi yürekli kızımız için hayat Fatma ana' nın yeğeni Ozan'ın köye gelmesiyle değişir.

01.01.1991 tarihinde dünyaya gelen Seren Şirince, tiyatroya ufak yaşlarda; İzmir'de Han Tiyatrosunda Rüçhan Gürel'in eğitimleriyle başlamış ve daha sonra üniversite eğitimi devam ederken gelen teklif neticesinde Araf Zamanı ve Aşk Emek İster adındaki dizilerde oynamıştır. 2014'te Tiyatro kariyerine Talimhane Tiyatrosunda Göl Kıyısı oyununda profesyonel olarak başlamıştır. 2015'te, yaz dizisi olarak başlayan ve günümüzde de devam eden İlişki Durumu: Karışık adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırdı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.