Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ömer Dinçkök, gizli aşk yaşadığı oyuncu Eylül Deniz’le Şık objektiflerine yakalandı
Ömer Dinçkök, gizli aşk yaşadığı oyuncu Eylül Deniz’le Şık objektiflerine yakalandı
Akkök Holding’in ortağı Ömer Dinçkök, yeni bir yasak aşka yelken açtı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 10 Haziran 2016 - 01:08

Akkök Holding'in ortağı Ömer Dinçkök, yeni bir yasak aşka yelken açtı. Ünlü işadamı Ayşegül Dinçkök'le evli olmasına rağmen kendisinden 35 yaş küçük oyuncu Eylül Deniz'le aşk yaşıyor. Bir süredir kulislerde konuşulan aşk bugüne kadar görüntülenememişti. Önceki gün Yunanistan'a gitmek üzere havaalanına gelen sevgililer objektiflerimize yakalanınca gizli aşk belgelenmiş oldu.

dinckok-ic-y

 

haber-ic-2

BU İLK İHANET DEĞİL

İlk evliliğinden bir, Ayşegül Dinçkök'le evliliğinden iki kızı olan Ömer Dinçkök'ün bu ilk yasak aşkı değil. Ayşegül Hanım'la evlendikten sonra 90'lı yılların ünlü modeli Rita Fink'le de yasak aşk yaşamış, bu aşkını da gizleme ihtiyacı duymamıştı. 68 yaşındaki ünlü işadamının Deniz Akkaya, Nigar Talibova ve Noella Nace gibi güzellerle de adı aşk dedikodularıyla anılmıştı.

66

Artık alıştı…

Cemiyet hayatının popüler ismi Ayşegül Dinçkök şu sıralar çok sevdiği dalış sporunu yapmak için yurtdışında bulunuyor. Bakalım Ayşegül Hanım'ın yasak aşka bu kez tepkisi ne olacak?

eylul-deniz-ic

EYLÜL DENİZ KİMDİR?

1982 yılında Antalya’da doğan Eylül Deniz, öğrenimini yine Antalya’’da tamamladı. 1996 yılında bir radyo kanalında şiir programı sundu, yine aynı yıl yerel bir televizyonda haber spikerliği yaptı. 1998’’de ulusal bir kanalda “Sanat Günlüğü” adında kültür sanat programını hazırlayıp sundu. 1999 yılında bir sinema filminde (Sınır) başrol oynadı. Televizyon dizisi Zerda’’da rol aldı….

Son güncelleme: 12:40 - 10.06.2016