Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevivor Sevmiyor 4. yeni bölüm fragmanı izle: Deniz’e ağır hakaretler
Sevivor Sevmiyor 4. yeni bölüm fragmanı izle: Deniz’e ağır hakaretler
Seviyor Sevmiyor 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit çocukluk aşk Deniz'e öyle ağır cümleler sarf ediyor ki genç kadın neye uğradığını şaşırıyor.
Magazin 2 Temmuz 2016 - 14:02

ATV’nin yeni ve eğlenceli dizisi Seviyor Sevmiyor’un 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit, Deniz’e “Ben en çok kimlere acırım biliyor musun? Aptal gibi didinip duran ama hiçbir işi beceremeyenlere… Yani senin gibilere” diyerek genç kadına ağır cümleler sarf ediyor.

 

TUNA İŞKİLLENİYOR

Deniz’in tutumundan şüphelenen Tuna “Senin bu adamla bizim bilmediğimiz bir şey mi var?” diye soruyor. Deniz ise durumu fark ettirmemeye çalışıyor.

Seviyor Sevmiyor 13 Temmuz Çarşamba akşamı ATV ekranlarında…

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Deniz, Yiğit’in tüm aşağılamalarına rağmen istifa etmekten vazgeçer. Ona kendini kanıtlamaya karar verir. Bunun için moda ile ilgili terimleri öğrenmesi gerekmektedir. Bu konuda İrem ona destek olur. Yiğit, ilk aşkı sandığı İrem’in İstanbul’dan gitmediğini öğrenir. İrem, Yiğit’le otelde karşılaştıklarını Deniz’e itiraf etmek ister. Ancak Deniz, Yiğit hakkında hiçbir şey duymak istemez. İrem, Deniz’in ismini kullanarak Yiğit’le görüşmeye devam etmek zorunda kalır. İkili, Deniz’e yakalanmanın eşiğine gelirler. Acaba Deniz onları görecek midir?