Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 12. bölüm 2. fragmanı izle: Deniz için birbirlerine girdiler
Seviyor Sevmiyor 12. bölüm 2. fragmanı izle: Deniz için birbirlerine girdiler
Seviyor Sevmiyor 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit ve Tuna, Deniz için kavga ediyor.
Magazin 30 Eylül 2016 - 09:07

ATV’nin pazar günleri büyük ilgiyle izlenen dizisi Seviyor Sevmiyor’un 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit ve Tuna, Deniz için birbirlerine giriyor. Yiğit, Tuna’ya Deniz’e aşık olmasına rağmen onunla neden birlikte olmadığınının hesabını soruyor. Tuna ise “Sana aşık lan sana!” diyerek Yiğit’e veryansın ediyor.

Seviyor Sevmiyor 12. bölümü ile 2 Ekim Pazar akşamı ATV ekranlarında…

İLGİLİ HABERSeviyor Sevmiyor 12. yeni bölüm fragmanı izle: Yiğit de Deniz'den hoşlanıyorSeviyor Sevmiyor 12. yeni bölüm fragmanı izle: Yiğit de Deniz’den hoşlanıyor

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Bu küçük, tatlı hikayenin sonuna geldik!”

Yiğit’in babası Teoman, Deniz’i ilk anda tanır gibi olur. Deniz ve İrem’in tek çaresi Teoman’ı İrem’le tanıştırıp İrem’in Deniz Aslan olduğuna ikna etmektir. Bir yandan Neşe, Deniz ve İrem’in oyununu fark etmiş ve İrem’İ Deniz’in istifa etmesi için tehdit etmiştir. İrem ne yapacağını bilemez, bu durumu Tuna ile paylaşır. Tuna, Neşe’yi ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Tuna mecburen Neşe’yi başka yöntemler kullanarak ikna etmek zorunda kalır. Acaba Neşe’nin de gizlediği bir şeyler var mıdır? Yiğit babasının gelişinden sonra mahvolur, dağıtır. O dimdik, kendinden emin adam yerini başka bir adama bırakmıştır. Onu teselli etmesi gereken de İrem’dir. Yiğit’i tekrar hayata döndürmelidir. Ancak bu defa Deniz’in çocukluk anıları ile değil, kimliğini açık etmeden kendi olarak bunu yapmaya çalışır. İlk başlarda işe yarıyor gibi görünse de Yiğit’in asıl ihtiyacı olan Deniz’dir. Deniz aşk acısından kaçmanın yöntemini başka birinden hoşlanmak olduğunu zanneder. Tuna’dan Gölge ile buluşmak için yardım etmesini ister. Tuna ise Deniz’i Gölge’den soğutmak için bir yöntem bulmalıdır. Gölge için bir aday belirler; O da Cemal’dir. Cemal, Gölge gibi davranarak Deniz’le buluşur. Ancak işler hiç de beklendiği gibi gitmez.

Son güncelleme: 12:12 - 30.09.2016